Yüz bininci Türk Mario kim olacak?

Nintendo, Türkiye’de yüz bininci ürününü satmaya hazırlanırken, hayranlarını hediye yağmuruna tutuyor. Hazırladığı web sitesinde herkesi Mario kılığına sokan Nintendo, en çok oy alan Türk Mario’ya yıl boyunca tüm Nintendo oyunlarını bedava veriyor!

Dünya oyun pazarının lideri Nintendo, çocuklar için çıkarılan gelmiş geçmiş en popüler oyun olan Super Mario’nun Türkiye satışlarının 100 bine yaklaşmasını kutlamak için özel bir kampanya hazırladı.

Nintendo, kampanya boyunca herkesi Mario veya diğer popüler Nintendo karakterlerinin kılığına girip fotoğraf çektirmeye ve bu fotoğrafları www.yuzbininciturkmariokim.com sitesine yüklemeye davet ediyor. Fotoğrafı en çok oy alan kişi, yıl boyunca tüm Nintendo oyunlarını ücretsiz alıyor.

Kampanya boyunca fotoğraflara en çok oy veren, en çok yorum yapan ve en çok fotoğraf yükleyen kişi de Mario defterleri, anahtarlıkları, şapkaları, Nintendo çantaları ve t-shirtleri gibi sürpriz hediyeler içeren bir paket kazanıyor!

Elini çabuk tut, çünkü kampanya sadece 5 bin adet hazırlanan Türkçe DS Lite paketlerinden birindeki altın Mario sertifikası bulunana kadar devam edecek!

Haydi durma, tulumunu giy, şapkanı tak, bıyığını yapıştır! Mario kılığındaki fotoğrafını www.yuzbininciturkmariokim.com sitesine yükle ve kazan!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir