Shadow

Yenisi gelmeden eski iPhone’da son kampanya

iPhone’un yeni modeli 3GS’yi yakında satışa sunacak olan Turkcell, eski model iPhone 3G stoklarını eritmek için indirime gitti. Ancak bu indirim bile, yurtdışında 99 Dolar’a satılan iPhone’u daha pahalı almamızı maalesef engellemiyor.

Turkcell’in eski iPhone’lar için düzenlediği yeni kampanyasında kontratlı tekliflerde iPhone 3G 16GB modelini, 8GB fiyatına sunuyor.

Stoklarla sınırlı bu kampanyanın yanı sıra; bireysel kullanıcılar, ‘Mini Paket’ avantajlarıyla her iki modele de 399 TL ön ödemeyle, ayda 69 TL’ye sahip olabilecek.

Kurumsal müşteriler ise ‘Kurumsal  Paket’ kontratlı teklifiyle ön ödemesiz, ayda sadece 99 TL’ye iPhone 3G 8GB sahibi olacak.

Turkcell, iPhone 3G 16GB modelini kontratlı paketleriyle,iPhone 3G 8GB fiyatına sunuyor. Bireysel müşteriler için hazırlanan ‘Mini Paket’, Turkcell’lilere dilediği tarifeyi kullanma imkanı da sunuyor.

Turkcell’in Kurumsal müşterileri de kendileri için tasarlanan ‘Kurumsal Paket’le iPhone 3G 8GB’ye yepyeni bir kontratlı teklifle sahip olabiliyor.

Haftada 2 gün Turkcell’lilerle ücretsiz konuşma ve mesajlaşma ile 1 GB internet paketini içeren ‘Mini Paket’le, iPhone 3G’nin hem 16GB hem de 8GB modeli, 399 TL ön ödemeyle tüm vergiler dahil 69 TLx24 aylık fırsatlarla satışa sunuldu.

Turkcell, ‘Kurumsal Paket’le ise iPhone 3G 8GB modelini 3GB internet paketi ile ön ödemesiz ve tüm vergiler dahil 99 TLx18 ay kontratlı teklifiyle kullanıcılara sunuyor.

Kampanya detayları için: http://www.turkcell.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir