Yeni MacBook Air şimdi GOLD’da

GOLD Teknoloji Marketleri, inceliği ile dikkat çeken ve hayranlık uyandıran yepyeni MacBook Air’i Türk tüketicisiyle buluşturuyor. ‘Bu ne incelik’ dedirten Apple’ın, yeni MacBook Air’i , 1,4 kilogramdan hafif olan ağırlığıyla sadece iki parmakla kaldırabiliyor.

Bu hafifliğe ve inceliğe rağmen ağır işlerin altından kolaylıkla çıkabilecek performansa sahip, MacBook Air’in önemli özelliklerinden biri de uzun pil ömrü. Tek şarjla 7 saate kadar çalışıp, 30 güne kadar bekleyebilen MacBook Air, o kadar uzun bir pil ömrüne sahip ki, kablosuz çalışıldığında elektriğin varlığını unutturuyor.

Multitouch’ın yeni nesil teknoloji ile buluşması olarak adlandırılan MacBook Air’deki geniş ve pürüzsüz trackpad; kolayca dokunmanızı, kıstırmanızı, sürüklemenizi ve döndürmenizi sağlıyor.  Ekranı sadece 4,86 mm (0,19 inç) kalınlığında olan MacBook Air’in çözünürlüğü o kadar yüksek ki daha büyük bir ekana bakıyormuşsunuz hissi uyandırıyor.

Teknolojinin son harikası yeni MacBook Air’lar; fotoğraf makinesinden cep telefonuna, notebook’tan LCD televizyona, masaüstü PC’den OEM ürünlerine, MP3 çalardan oyun CD’lerine ve dünyaca ünlü markaların saatlerine kadar geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunan perakende zinciri Gold Teknoloji Marketleri’nde sizin olmayı bekliyor. Yeni MacBook Air’ler, Gold’un Altunizade, Bahçelievler, Levent, Forum İstanbul 212 Power Outlet mağazaları ve www.gold.com.tr’de bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir