Shadow

Yapı Kredi’den oyunseverlere sürpriz: MortgageMania

Yapı Kredi, ev sahibi olmanın püf noktalarını eğlendirerek göstermeyi amaçlayan, Türkiye’nin mortgage ile ilgili ilk web oyunu MortgageMania’yı hayata geçirdi.

Mümkün olduğu kadar çok ev satın alma hedefiyle oynanan MortgageMania’da oyuncular zar atarak semtler arasında ilerliyor ve ‘satılık’ ilanı taşıyan konutları peşin veya mortgage ile satın almaya çalışıyor.

Sahip oldukları konutlardan kira geliri elde eden oyuncular, böylece yeni konutlar almak için gelir elde edebiliyor. Belirli bir semtteki tüm evleri satın alarak semt sahibi de olabilen oyuncular; semtlerine okul, hastane, spor sahası, otopark, toplu taşıma durakları gibi yatırımlar yaparak semtteki evlerin satış fiyatlarını ve kira bedellerini arttırabiliyor.

MortgageMania sayesinde Yapı Kredi’nin sunduğu farklı mortgage seçeneklerini öğrenmenin ayrıcalığını yaşayan oyuncular, dilerlerse satın almak istedikleri evleri mortgage ile taksitlendirebiliyor.

Kullanıcıların Facebook gibi sosyal medya ağları üzerinden arkadaşlarını oyuna davet ederek ek puan kazanabildikleri MortgageMania’da ödül dönemi sonunda oyunu başarı ile tamamlayan ‘Emlak Kralları’nı birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

3 ? 31 Ekim tarihleri arasında en çok konut satın alarak toplam mal varlıklarını en yükseğe taşıyan 5 kişiye Play Station 3, 10 kişiye iPhone 4G 16GB ve 10 kişiye iPod Nano 8GB hediye eden MortgageMania’ya www.mortgagemania.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  CeBIT için geri sayım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir