Perşembe, Temmuz 19

Yapı Kredi, Samsung Android Market’e geldi

Mobil işletim sistemi Android için S-Android Market’i kuran ve Google Android Market’in kapalı olduğu Türkiye’de kullanıcılara ciddi bir alternatif sunan Samsung, Yapı Kredi ile işbirliği yaparak S-Android market için ilk finansal uygulamasını geliştirdi.

Android işletim sistemli akıllı telefon kullanıcıları; Yapı Kredi Finansal Android Uygulaması aracılığıyla, tek bir tuşla İMKB verilerine, döviz kurları ve tüm finansal bilgilere ulaşabilmenin yanı sıra, 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri servisinden faydalanabiliyor.

Uygulama aynı zamanda; mobil olarak bireysel kredi, repo, döviz, esnek hesaplamaları yapabilme ve kur ve fon fiyatlarını takip etme olanağı sunuyor.

Yapı Kredi tarafından geliştirilen uygulama ile, kullanıcıların finansal bilgilere ulaşımının ve bankacılık işlemlerini uygulanmasının kolaylaştırılması amaçlanıyor.

Samsung Android Market’e, Android tabanlı tüm akıllı telefonlar tarafından erişim sağlanabiliyor. Android kullanıcıları, uygulamayı www.yapikredi.com.tr/android/android.aspx adresinden yükleyebiliyor. Samsung Android Market için ise wap.samsungandroidmarket.com adresine gitmek yeterli.