Shadow

Yandex’in Haritalar ve Panorama servisleri iPhone’da

Yandex, Yandex.Haritalar adlı servisin iPhone uygulamasını kullanıcıların hizmetine soktuğunu açıkladı. Uygulama sayesinde kullanıcılar, güncel trafik durumuna göz atıp trafiğin akıcı ya da sıkışık olduğu noktaları görebilecek ve herhangi iki nokta arasındaki en kısa veya hızlı rotayı kolayca bulabilecek.

Şirketten yapılan yazılı açıklamada, “Türkiye’deki tüm şehirlerin ayrıntılı uydu görüntülerini sunmanın yanı sıra, kullanıcıların sokak planları üzerinde aradıkları adresleri, binaları ve bunlara karayolu üzerinden ulaşılabilecek rotaları bulmalarına yardımcı olan Yandex.Haritalar ile kullanıcılar, İstanbul ve Ankara için güncel trafik bilgisine, ayrıca caddelerin ve sokakların panoramik görüntülerine de ulaşabiliyor.” denildi.

Yandex.Haritalar, Türkiye’nin neresinde olursa olsun kullanıcıların istediği şehrin interaktif haritasına ve uydu görüntülerine bilgisayardan veya mobil cihazlardan anında ulaşmasını sağlıyor.

App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen Yandex.Haritalar mobil uygulaması iOS 3.0-5.0.1 kullanan tüm cihazları (iPhone, iPad, iPod Touch) destekliyor. Uygulamanın ayrıca Java ve Android platformlarında çalışan sürümleri de bulunuyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Bilişimciler uygulanabilir politikalar istiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir