Shadow

Windows 7’ye Türkçe kılavuz

Yazılım devi Microsoft, Windows Vista işletim sisteminin kullanıcılar tarafından pek benimsenmemesinin ardından harekete geçmiş ve Windows 7’yi piyasaya çıkarmıştı.

Microsoft’un şu ana kadar geliştirdiği en iyi işletim sistemi olarak kabul edilen Windows 7’yi anlamak için bize yardımcı olacak ilk Türkçe kitap Kodlab Yayın Dağıtım’dan çıktı.

Bilgehan Gürünlü ve Burak Kanmaz tarafından yazılan kitapta, Windows 7’yi en verimli ve rahat bir şekilde kullanabilmek için ihtiyacınız olan ipuçları veriliyor.

En temel kullanıcı seviyesinden üst seviye kullanıcılara kadar herkese hitap eden kitapla, Windows 7’yi kurmayı, kullanmayı ve yönetmeyi öğreneceksiniz.

Kitapta, DVD Maker ile DVD oluşturmak, ebeveyn denetimi, ağ bağlantılarını yönetmek, işlem merkezinin kullanımı, bildirim alanı simgeleri ve BitLocker To Go gibi farklı konular yer alıyor.

Eğer bilgisayarınızda işletim sistemi olarak Windows 7 kullanmayı düşünüyor ve bu yeni işletim sisteminin özelliklerini kavramak istiyorsanız, bu kitap tam size göre!

Windows 7
Bilgehan Gürünlü – Burak Kanmaz
Kodlab Yayın Dağıtım
485 Sayfa, 28,50 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir