Shadow

Webtekno farklı teknoloji haberleriyle kendi gündemini yaratıyor

2013 yılından beri teknoloji haberlerine dair samimi bir dil ile dünya gündemini sıkı sıkıya takip ederek kendi gündemini yaratan Webtekno, okuyucuların bir haber platformundan beklentilerinin fazlasını sunmaya devam ediyor.

Samimiyet, eğlence ve bilgiyi tek çatı altında toplayan Webtekno, teknolojiye dair güncel bilgileri kaliteli habercilik anlayışı ile okuyucularıyla buluşturuyor.

Hepimizin bildiği gibi internetteki klasik habercilik anlayışı neredeyse tüm haber sitelerinde benzerdir. Sadece haberi alıp çıkmaya odaklı bu anlayış haber sitelerinde vakit geçirmeye odaklı değildir. Sosyal medyanın yaygınlaşması ile değişen kullanıcı davranışlarıysa artık bir haber sitesinden daha fazlasını beklemektedir. Sosyal medya haber alırken de samimiyet arayışını kullanıcılara benimsetmiştir.

Bu doğrultuda samimi bir habercilik anlayışını sunan haber siteleri hem güncel haberleri takip etmek isteyen aynı zamanda keyifli vakit geçirmek isteyen okuyucular tarafından daha çok tercih edilmeye başlamıştır. Bu noktada bahsedeceğimiz ilk isimlerden birisi Webtekno!

Webtekno, 2013 yılında İzmir merkezli bilişim firması İZMO bünyesinde hayata geçmiş, klasik habercilik anlayışını yıkan samimi bir dil ile kullanıcılara faydalı, içi dolu içerikler sunarak teknoloji haberleri dünyasında yerini almıştır. Webtekno’da tam da günümüz beklentilerini karşılayan samimiyet ile bilginin iç içe geçtiğini görebilirsiniz.

Teknoloji akıllı telefonlardan daha fazlasıdır:

Değişen dünya düzeniyle artık teknoloji hayatımızın sadece bir alanında sınırlı kalan bir kavram değil. Teknoloji artık elimizdeki akıllı telefondan çok daha fazlası. Gün içinde kullandığımız teknolojik aletlerden tutun da sinemaya, bilimsel gelişmelerden, internet dünyasında yer alan her şeye kadar hayatımızın her alanında teknoloji ile karşılaşıyoruz.

İşte Webtekno, yeni bir ürünün piyasaya çıkması haberine web sitesinde yer vermekle kendini sınırlandırmıyor. Tam da yukarıda bahsettiğimiz gibi teknoloji kavramını geniş bir yelpazede değerlendirerek, teknolojiye dair her şyin Webtekno’nun konusu olabileceğini söylüyor.

Webtekno’da yeni çıkan bir telefona dair teknik özellikleri, telefonun fiyatını ve kullanıcı deneyimine dair yorumları bulabilirsiniz. Hemen ardından bilimsel bir keşfi konu alan bir haberle karşılaşabilir bir yandan da sinema ve dizi sektörüne dair haberleri takip edebilirsiniz.

Webtekno’nun teknolojiye dair her şeyi tek çatı altında toplayıp, özgün habercilik anlayışı ile bizlere sunduğunu, hem gündemi takip edip hem de keyifli vakit geçirmemizi sağladığını söyeyebiliriz.

Oyunseverlerin favori platformu olma yolunda ilerliyor:

Webtekno ile yeni tanışmış olabilirsiniz. Ancak bir kesim var ki Webtekno’yu ilk günden beri hem Youtube üzerinden hem de web sitesinden an be an takip ediyor. Oyun tutkunları, Webtekno’nun sunduğu ücretsiz olan oyunlardan mobil oyunlara kadar tüm haberlerini takip ediyor. Örneğin son derece pahalı bir oyun kısa süreliğine ücretsiz olarak kampanyaya mı girdi, Webtekno anında bunu okurlarına bildiriyor.

Webtekno, oyun kategorisi altında oyun dünyasına dair son gelişmeleri en hızlı şekilde okuyucuları ile buluşturuyor. Bir oyunun teknik özelliklerinden, konusuna, hangi tarz seven oyunculara hitap ettiğinden, oyunun piyasaya çıkacağı tarihlere kadar pek çok konuda ayrıntılı bilgiyi en güncel şekilde oyun severlerle paylaşıyor.

İlginizi çekebilir:  'Drone'lara özel otoyol

Webtekno’da bir oyun hakkında bilgi edinirken, arkadaşınızla oyunu tartışıyor hissine kapılmanız şaşırtıcı değil. Gerçekten bir oyun sever tarafından samimi bir dille yazılan haberler Webtekno’nun farkını ilk bakışta ortaya koyuyor.

Webtekno üzerinden sadece oyunlara dair bilgi edinmekle kalmıyorsunuz. Oyun kategorisinde haber okurken aniden karşınıza uzun zamandır beklediğiniz bir oyunu ücretsiz nasıl oynayabileceğinize dair bir bilgi çıkabilir. Webtekno oyunların ücretsiz sünümleri, dönemlik deneme süreçleri ve oyun severlere dair birçok ücretsiz etkinliği sizler için takip edip bunlara web sitesinde yer veriyor.

Uzayda neler oluyor?

Webtekno’nun teknoloji haber sitesi olarak teknoloji kavramını geniş bir çerçevede değerlendirdiği konusundan bahsetmiştik. Uzaya dair merak ettikleriniz de bu kapsamda yerini alıyor ve Webtekno bilim ve özellikle uzay kategorisinden an be an uzay teknolojisine dair haberleri takip edebiliyorsunuz.

Uzay hala büyük ölçüde muamma olsa da hepimiz için belki de sırf bu yüzden büyük merak konusu. Uzay teknolojisine dair sizler bu yazıyı okurken bile pek çok gelişme oluyor. Uzay; uzayda yapılan çalışmalar, gezegenlerin keşifleri ve araştırmalara dair astronomi merakınızı sonuna kadar giderebilirsiniz.

Webtekno uzay kategorisinde dünyadaki gelişmeleri an be an takip edip kendi gündemini oluşturmayı, en güncel haberlerle kullanıcılarını buluşturmayı hedefliyor ve bunu en iyi şekilde başarıyor. Emin olun ki uzay meraklısıysanız tek bir haberi okumak için girdiğiniz Webtekno’da zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Webtekno’nun mobil uygulama tecrübesi

Webtekno, okuyucuları ile kurduğu bağı iOS ve Android işletim sisteminde kullanabileceğiniz uygulaması ile akıllı telefonlarınıza taşıyor. Webtekno uygulamasını indirerek, güncel haberlerden anında yakalayabilir, merak ettiklerinize hemen ulaşabilirsiniz.

Webtekno uygulaması kullanıcı davranışları göz önünde bulundurularak hazırlanan yapısı ve işleyişi ile diğer haber uygulamalarından ayrılıyor. İlk olarak arayüz tasarımının haber takip etmeye ve okuma deneyimine uygun olduğunu ve kolay kullanılabilir bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında pek çoğumuzun şikayetçi olduğu uygulama bildirimleri konusunda da Webtekno hassas davranıyor. Kullanıcılarını sıkmamaya özen gösteren Webtekno, gün içerisinde sadece önemli haberleri bildirim olarak kullanıcıları ile paylaşıyor.

Hepimizin iş yoğunluğundan başımızı kaldıramadığı günler oluyor. Bu günlerde gündemi takip etmek oldukça zor. Webtekno uygulaması, akşam saatlerinde kullanıcıları ile günün en önemli 6 haberinden oluşan bir bülten paylaşıyor. Bu bülten ile gündemden uzak kaldığınız bir günün akşamında rahatça güncel haberlere göz atabilir, gün içinde neler olup bittiğine dair fikir sahibi olabilirsiniz.

Webtekno ile hala tanışmadıysanız geç kalmadan uygulamayı indirerek veya web sitesi üzerinden ziyaret etmenizi öneririz. Güncel haberleri takip ederken keyifli vakit geçirebileceğiniz bir platform olarak Webtekno’yu bir defa ziyaret ettiğinizde farkını kolayca görebilecek ve Webtekno’yu vazgeçilmezleriniz arasına hemen ekleyeceksiniz.

Anker Soundcore Infini Mini Soundbar (Ev Sinema Ses Sistemi) incelemesi

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Yeni videolardan haberdar olmak için Telegram kanalıma da abone olabilirsiniz: https://t.me/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir