Shadow

Vodafone’dan bedava telefon

Vodafone’un, Seç Konuş Sabit Hat abonelerine ücretsiz olarak verdiği Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon ile tüm sabit telefonları aramanın dakikası 0,06 YTL’ye geliyor.

Vodafone’un, Seç Konuş Sabit Hat abonelerine ücretsiz olarak verdiği Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon ile tüm sabit telefonları aramanın dakikası yer ve zaman sınırlaması olmaksızın 0,06 YTL, aylık sabit ücret ise sadece 10 YTL. Vodafone, hem aylık sabit ücret hem de dakika ücretinde çok avantajlı bu özel tarife ile rakiplerine meydan okuyor.

İletişimde sınır tanımayan, dünyanın mobil iletişim devi Vodafone, yeni ürünü Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon ile ev telefonu segmentinde devrim yapıyor. Vodafone, Seç Konuş Sabit Hat abonelerine ücretsiz olarak verdiği Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon ile rakiplerine meydan okuyan çok özel bir tarife sunuyor. Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon, Vodafone Shop ve Vodafone Store’larda Vodafone aboneleri ile buluşuyor.

24 aylık sözleşme imzalayan tüm Vodafone Seç Konuş Sabit Hat aboneleri, Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon’a ücretsiz olarak sahip olabiliyor. Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon ile ev ve iş telefonlarını aramanın dakikası yer ve zaman sınırlaması olmaksızın 0,06 YTL oluyor.

Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon’a sahip olabilmek için kullanıcıların ödemesi gereken aylık sabit ücret ise sadece 10 YTL. Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon ile ev telefonu kullanımında yeni bir dönemin kapılarını açan Vodafone, hem aylık sabit ücret hem de dakika ücretinde rakiplerinin çok altında bir tarife uyguluyor.

Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon’a ücretsiz sahip olmak isteyen Vodafone Seç Konuş aboneleri, Sabit Hat’ın yanı sıra kendi ihtiyaçlarına göre belirleyecekleri diğer Seç Konuş avantajlarını da tercih edebiliyorlar.

Servis çerçevesinde ücretsiz olan Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon’un özellikleri:

– GSM 900/1800 uyumlu
– SMS gönderimi
– Telefon defteri hafızası
– Arama kaydı özelliği (son arayan, aranan ve cevapsız 20 arama)
– Değiştirilebilir zil sesi şiddeti ve tonu
– Alarm, takvim, kronometre, hesap makinesi özellikleri
– 3 saat konuşma süresi
– 90 saat bekleme süresi
– 24 ay garanti süresi

İlgili fiyatlara KDV ve ÖİV dâhil edildiğinde aylık sabit ücret 12,12 YTL, tüm ev ve iş telefonlarını aramanın dakikası ise 0,0727 YTL/dakikaya geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir