Shadow

Vodafone’dan ‘Akıllı Çocuk Saati’

Vodafone, ‘Akıllı Çocuk Saati’yle ebeveynlere günün her saaatinde çocuklarının nerede olduğunu bilme ve diledikleri zaman onlarla iletişim kurma imkanı veriyor. Alcatel tarafından üretilen saat, Vodafone’un saat için hazırladığı Dijital Yaşam Tarifesi’ne ek ayda 10TL’ye sunuluyor. Çocuklar ailelerinin belirlediği 10 kişiyle konuşma ve mesajlaşma özgürlüğüne sahip oluyor.

MELİH BAYRAM DEDE

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, abonelerini geleceğin heyecan verici dünyasına taşıyacak yenilikçi ürün ve servisler sunmaya devam ediyor. Geleceğin dijital teknolojileri konusunda müşterilerinin ‘dijital yol arkadaşı’ olmayı hedefleyen Vodafone, Alcatel tarafından geliştirilen yeni Vodafone, ‘Akıllı Çocuk Saati’yle ebeveynlere günün her saaatinde çocuklarının nerede olduğunu bilme ve diledikleri zaman onlarla iletişim kurma imkanı veriyor.

10 KİŞİYLE KONUŞMA VE MESAJLAŞMA

Dijital Yaşam Tarifesi ile birlikte gelen ‘Akıllı Çocuk Saati’, 12 ve 24 ay taksit seçenekleri ve tarifeye ek ayda 10 TL’den başlayan fiyatlar ile sunuluyor. GPS konum belirleyici, güvenli bölge oluşturma, yalnızca ebeveyn tarafından belirlenen en fazla 10 kişiyle konuşma ve sesli mesajlaşma gibi özellikler içeren Akıllı Çocuk Saati’yle ebeveynlere günün her saaatinde çocuklarının nerede olduğunu bilme ve diledikleri zaman onlarla iletişim kurma imkanı veriyor.

EBEVEYNLER HER AN ÇOCUKLARININ YANINDA

Müşterilerinin yaşam kalitesini yükselten dijital teknolojiler sunmaya devam ettiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi: “Vodafone olarak, dijitalleşmeyi mümkün olduğu kadar çok insanın hayatına entegre edecek, dijital bağlantılı yaşamı bireyler ve kurumlar için kolay ve erişilebilir kılacak yenilikçi ürün ve servisler sunmaya odaklanıyoruz. Herkesi geleceğin heyecan verici yeni teknolojilerinden yararlanmaya davet ediyoruz. Bu doğrultuda, çocuklarına her an her yerden ulaşmak ve nerede olduğunu bilmek isteyen tüm anne babalar için güvenilir iletişim çözümü sunuyoruz. Alcatel işbirliğiyle sunduğumuz ‘Akıllı Çocuk Saati’ ile ebeveynler çocukları ile diledikleri zaman iletişim kurabilecek.”

İlginizi çekebilir:  2012'de devletler ve büyük şirketlere siber saldırılar artacak

AİLELERİN İÇİ RAHAT OLACAK

4-10 yaş aralığındaki çocuklar için geliştirilen ‘Akıllı Çocuk Saati’, GPS konum belirleyici, yalnızca ebeveyn tarafından belirlenen en fazla 10 kişiyle konuşma ve sesli mesajlaşma, acil durumlar için en fazla 10 numaranın kaydedilebildiği SOS butonu ve 112’yi arama, güvenli bölge tanımlama, güvenli bölge giriş/çıkış uyarıları, güvenli kişileri tanımlama gibi özellikleriyle ebeveynlerin çocuklarını takip edebilmesi için çözüm sunuyor.

SUYA VE TOZA DAYANIKLI

Suya ve toza dayanıklı olan ‘Akıllı Çocuk Saati’, 4 güne kadar bekleme süresi, çocukların hareketlerini izleme imkânı veren adım sayar, Nano SIM kart girişi, iOS/Android uygulamaları gibi özellikleriyle hem ebeveynlerin hem de çocukların hayatında önemli kolaylıklar sağlıyor. ‘Akıllı Çocuk Saati’ için düzenlediği kampanyadan yararlanmak isteyen ebeveynlerin Vodafone mağazalarını veya vodafone.com.tr’yi ziyaret etmeleri yeterli.

(11 Ocak 2018 tarihinde Yeni Şafak’ta yayınlanmıştır.)

TCL MOVETIME MT42 akıllı çocuk saati incelemesi

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir