Shadow

Vodafone’dan 3G+ alana 1000 TL bonus!

3G ile mobil iletişimde yeni bir dönem başlarken, teknoloji pazarının büyümesi ve internete erişimin önündeki engellerin kalkması yönünde de önemli işbirliklerine imza atılıyor. Vodafone ve Teknosa güçlerini 3G için birleştirerek herkesin mekândan bağımsız süper hızlı internete en uygun koşullarda ulaşabilmesi için benzersiz bir kampanya hazırladı.

Dünya 3G lideri Vodafone’un Türkiye’de 3G+ farkıyla sunduğu, özel Vodafone Mobil Modem İnternet paketlerinden 1GB ya da 5GB seçeneklerini 65TL veya 75TL’ye, 5 Ağustos – 30 Eylül 2009 tarihleri arasında alan ve 24 ay süresince kullanmayı taahhüt eden herkes, HSUPA 7.2 /2.0 Mbps Vodafone Mobil Modem’e ücretsiz sahip olurken, tüm Teknosa mağazalarında kullanabilecekleri 1.000 TL’lik indirim çeki kazanacak.

Vodafone aboneleri, 1.000 TL’lik indirim çekini Türkiye’nin 63 ilinde 220’den fazla mağazasıyla hizmet veren Teknosa’lardan yapacakları dizüstü, masaüstü ve netbook bilgisayar alımlarında 31 Aralık 2009 tarihine kadar kullanabilecek. Böylece teknoloji meraklıları tek bir noktadan ödeme yaparak Vodafone 3G+ farkı ile mekândan bağımsız süper hızlı mobil internet deneyimi için her şeye sahip olma fırsatını yakalayacak.

Kampanya süresince Toshiba’nın L500-13T dizüstü bilgisayarında da müthiş bir fırsat Vodafone abonelerini bekliyor. Dizüstü bilgisayar konusunda uzman marka Toshiba, L500-13T modelinin 1.099 USD+KDV olan satış fiyatını bu kampanyaya özel olarak 849 USD+KDV’ye (1.375 TL) indirdi. Vodafone 3G+ ayrıcalığıyla Teknosa’dan yapılacak alışverişlerden kazanılacak 1000 TL’lik indirim çeki sayesinde, bu şıkdizüstü bilgisayar sadece 375 TL karşılığında Vodafone abonelerinin olacak.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, konuya dair; “3G ile Türkiye hızlı iletişim çağına giriyor. 3G teknolojisinin dünyadaki öncüsü olarak, Türkiye’yi Vodafone 3G+ farkıyla tanıştırıyor olmaktan gurur duyuyoruz. 3G ile ülkemizde interneti sabit hatlara bağlı kalmadan, süper bir hızla özgürleştirerek tüm halkımızla buluşturmak adına bugüne kadar yapılmış en iddialı kampanyaya imza attık. Kampanyamız çerçevesinde perakende teknoloji pazarının lideri Teknosa ile işbirliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Halkımız kampanyamız sayesinde, mekândan bağımsız süper hızlı internet deneyimi için gerekli her şeye çok makul fiyatta ulaşmış olacak. Kampanyamızın, ülkemizde sınırlı olan internet kullanımının yaygınlaşması adına önemli bir başlangıç olduğuna inanıyoruz.” dedi.

İlginizi çekebilir:  Microsoft'tan 'düşman' ülkelere MSN ambargosu

3G teknolojisinin hayata geçmesiyle bilgi teknolojileri konusunda hızlı ve önemli bir adım atıldığını söyleyen Teknosa Genel Müdürü Mehmet T. Nane,  Türkiye’nin lider teknoloji perakende şirketi olarak bilgi teknolojileri konusundaki her türlü yeniliği yakından takip ettiklerini belirtti. Nane sözlerine şöyle devam etti: “Teknosa olarak tüketicilere en son teknolojiyi ulaştırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Teknoloji severlerin hem bireysel hayatlarında hem de iş alanında hızlı ve yeni bir teknoloji kullanmalarına olanak sağlayacak 3G ile ilgili Türkiye’nin GSM devlerinden biri olan Vodafone ile işbirliği yaptık. Bu kampanya Eylül öncesinde okul açılış dönemine de hazırlık olması açısından önem taşıyor. Her zaman değişimi öngörenler arasında yer alarak tüketicilerimize ilkleri yaşatmaya devam edeceğiz.”

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir