Shadow

Vodafone, Türkiye’nin genç yeteneklerini arıyor

Vodafone’un dünya genelinde gençlere global kariyer fırsatları sunmak amacıyla uyguladığı Discover Genç Yetenek Programı’na başvurular başladı. Üniversite 3. sınıf öğrencilerine özel tasarlanan içeriği ile Discover Genç Yetenek Programı, gençlere global bir firmada eşsiz bir deneyim fırsatı sunarken, aynı zamanda potansiyellerini keşfetmelerine olanak sağlıyor.

Discover Genç Yetenek Programı’nın başvuruları 15 Şubat 2012 tarihine kadar devam edecek. Başvuruların sonrasında gerçekleşen detaylı seçme ve değerlendirme sürecinin ardından, programa katılmaya hak kazanan adaylar Nisan ayında belirlenecek.

Seçilen adaylar arasında Mart ayında yapılacak final yarışması sonucunda, yüksek performans gösteren ve 4. sınıfta part-time çalışma imkanı olan katılımcılar, yurtdışında staj yapma ve fikirlerini global arenaya taşıyarak geleceklerini bambaşka bir vizyonla şekillendirme fırsatı yakalayacak.

Vodafone Discover Genç Yetenek Programı’na katılmak isteyen 3. sınıf öğrencisi üniversite gençleri, başvurularını kariyer.net üzerinden gerçekleştirebiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir