Shadow

Vodafone Pasaport’la 100 milyon TL tasarruf

2010’da başlayan Kırmızı Pasaport tarifesiyle abonelere toplam 100 milyon TL tasarruf sağladıklarını belirten Vodafone Türkiye Bireysel Müşterilerden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, Vodafone Pasaport adlı yeni tarifeyle 21 ülkede günde 9,90 TL’ye mobil iletişim hizmeti vereceklerini açıkladı.

Vodafone Türkiye Bireysel Müşterilerden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, Kırmızı Pasaport tarifesiyle, abonelerin yurtdışında görüşme oranının iki kat arttığını açıkladı. Yeni yurtdışı tarifesi Vodafone Pasaport’un tanıtımı için Yunanistan’ın Kos adasında düzenlenen basın toplantısında konuşan Öğüt, “Kırmızı Pasaport üyesi abonelerimiz yurtdışına çıktıklarında fatura şoku kaygısı yaşamadan iki kat daha fazla konuştular. Kırmızı Pasaport abonesi olanların 1 yılda yaptığı toplam tasarruf miktarı 100 milyon TL’ye ulaştı. Sunduğumuz avantajlar sayesinde, abonelerimize bir yurtdışı seyahatinde 10 bin TL?ye varan tutarlarda tasarruf ettirdiğimiz örneklerle karşılaştık. Akıllı telefon sahipliği ve yurtdışında mobil internet kullanma oranı arttı. Yurtdışı kullanımının yüzde 74’ü konuşma, yüzde 57’si SMS ve yüzde 19’u ise mobil internet olarak gerçekleşti.” dedi.

YENİ TARİFE AÇIKLANDI

Kırmızı Pasaport adlı tarifeyi bir adım ileriye taşıma kararı aldıklarını belirten Öğüt, “Şimdi Her Şey Dahil Vodafone Pasaport seçeneğini hayata geçiriyor ve bu hizmetimizi daha da ileriye götürüyoruz. İnternet günlük yaşantımızın vazgeçilmezlerinden biri olarak yerini sağlamlaştırdıkça, mobil internet kullanımı ve veri aktarımı da yurtdışı iletişim masraflarının bir parçası haline geliyor. Biz, Pasaport Her Şey Dahil ile abonelerimize yurtdışında internet kullanımı da dahil tüm iletişim ihtiyaçlarını kendi tarifeleri üzerinden karşılama imkanı sunuyoruz.” dedi.

70 ÜLKEDE ORTAKLIK

Faturalı abonelerin kullandıkları tarifelerin yurtdışında da her şey dahil aynen geçerli olacağını ifade eden Öğüt, söylerine şöyle devam etti: “Abonelerimiz tarifelerindeki her yöne dakikaları yurtdışında kullanabilecekler. Bulundukları ülkedeki o ülke içinde yaptıkları bütün aramalarda da bu dakikaları kullanabilecekler. SMS paketlerini de yurtdışında yurtiçi fiyattan kullanabilecekler. 70 ülkeye varan ortaklıklarla bunu yapabiliyoruz. Abonelerimiz mobil internet paketlerinin günde 25 MB’ını yurtdışında kullanabilecek. Bu oran aşıldığında standart yurtiçi tarifeden ücretlendirilecek.”

İlginizi çekebilir:  Facebook çocuklar için zararlı mı?

AYLIK 9,90 TL ÜCRETLENDİRME

Vodafone Pasaport tarifesi ile yurtdışında günde 9,90 TL’den hizmet verecek. Yurtdışı kullanımında, Vodafone şebekesini seçmek zorunda kalmadan, diğer operatörler üzerinden de tarife kapsamında görüşme yapılabilecek. Aboneler, yurtiçinde kullandıkları tarifedeki konuşma ve SMS ücretleriyle yurtdışında da iletişim kurabilecek. Mobil internet kullanımında günlük 25 MB kullanımını yurtiçindeyken abone olduğu paketlerinden kullanabilecek. Günlük 25 MB aşıldığında standart yurtiçi tarifeden ücretlendirilecek. Bu ücretlendirme sadece yurtdışına çıkıldığında yapılıyor.

21 ÜLKEDE GEÇERLİ

Vodafone Pasaport tarifesi, Vodafone’un faaliyet gösterdiği 21 ülkede geçerli. Bu ülkeler Almanya, Yunanistan, Portekiz, İngiltere, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, İspanya, Arnavutluk, Romanya, İtalya, Malta, Yeni Zelanda, Hollanda, Avustralya, İrlanda, Fransa, Mısır, Hindistan, Güney Afrika, Katar ve Gana. Vodafone aboneleri, Her Şey Dahil Vodafone Pasaport’tan, HERSEYDAHIL yazıp, 7048’e SMS göndererek ya da sesli yanıt sistemi ile My Vodafone, Vodafone Cep Merkezleri ve Vodafone Müşteri Hizmetleri aracılığıyla paket satın almak suretiyle anında yararlanmaya başlayabilecekler.

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir