Shadow

Vakit kaybetmeden HediyeniDile!

Kısa bir süre önce internet yayın hayatına başlayan HediyeniDile.Com Hediye dilemenin yanı sıra arkadaşlarınızı bulup onların dileklerini de takip edebiliyorsunuz.

HediyeniDile.Com sadece sizin dileklerinizi gerçekleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda size hediye alacak olan kişiler için de sizin zihninizi okuyan bir rehber işlevi görüyor.

Öncelikle bu sosyal ağ da diğerleri gibi ücretsiz üyelik sistemi ile çalışıyor, siteye üye olduktan sonra kendi profilinize gidip istediğiniz hediyelerin bir listesini yapabiliyorsunuz.

Dilediğinizde profilinize girip dilediğiniz hediyelerde değişiklik yapabiliyor veya dileklerinize yenilerini ekleyebiliyorsunuz. Tabii bu kişilerin doğum günlerini de unutmuyorsunuz.

HediyeniDile.Com ayrıca hediyesini dileyen kişilerin sayfasına girildiğinde diledikleri hediyeleri bir çok alışveriş sitesinde otomatik olarak aratma olanağı da tanıyor.

Siteye www.hediyenidile.com adresinden ulaşabilir ve siz de hemen hediyenizi dileyip, arkadaşlarınızın dileklerini takip edebilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Google, Buzz'dan sonra Google+ ile sosyal ağlarda şans arayacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir