Shadow

Ücretsiz MMORPG Rappelz, Türkiye’de açık beta testi ile yayında!

Ücretsiz MMORPG oyun potalı gPotato.eu portali ile Avrupa’nın lider oyun yayıncılarından olan Gala Networks Europe gururla sunar; Rappelz topraklarında Türkçe açık beta testi!

3 Haziran tarihinde kapalı beta testi biten Rappelz artık tüm Türkiye’de açık beta testinde. nFlavor tarafından geliştirilen Rappelz, oyunculara yarattıkları dehşetli karakterler ile savaşabilecekleri eğlenceli ve sürükleyici bir fantezi dünyası sunuyor.

Dünya üzerinde iki buçuk milyon oyun meraklısının tutkusu olan oyun, Türkiye’ye özel bir ekip tarafından tamamen Türkçe olarak hayata geçirildi. Türkiye’deki oyuncular bu fantastik oyunu tamamen Türkçe içerik, forum özellikleri ve Türkiye müşteri hizmetleri ekibinin desteği ile kendi dillerinde oynama fırsatı buluyor.

Kapalı beta testi oyuncuları arasında yapılan anket sonucunda, ilk ‘server’ın ismi FENIX olarak belirlendi. Oyuncular, kendilerine oyunu tanıtmak üzere kurgulanan bir dizi oyun içi etkinliğe katılacaklar. Haftanın sonunda ‘canavar istilaları’ gerçekleşecek, ‘item drop’ oranı %50 artacak, ilk hafta için tecrübe puanları %30 artacak.

Oyunun Türkçe versiyonunu oynamak çok kolay. http://tr.gpotato.eu/Account/AccReg.aspx adresinden üye kaydınızı oluşturun ve http://tr.rappelz.gpotato.eu/Download/Client.aspx adresinden oyun hesabınızı indirin. Rappelz, abonelik bedeli gerektirmeksizin tamamen ücretsizdir.

Rappelz’in, yüksek seviyedeki oyuncular için yepyeni ‘Navis Lamia’ genişletmesi de içeren Türkçe versiyonu ile ilgili ayrıntılı bilgi için http://tr.rappelz.gpotato.eu/ adresini ziyaret edebilir, ya da bizi http://rss.gpotato.eu/?game=rappelz&lng=tr adresinden RSS ile takip edebilirsiniz.

Oyun ile ilgili görseller ve dosyalara, ftp://195.27.0.144:30009/Rappelz adresinden erişebilirsiniz.

6 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir