‘Uçan İnternet’ın sırrı çözüldü

TTNET, ‘Uçan İnternet’ adını verdiği projeyle 81 ili hızlı kablosuz erişim servis noktalarıyla donattı ve Türkiye genelinde şu anda 3 binden fazla noktada servis sunmaya başladı. TTNET müşterileri kendilerine her ay hediye edilen yüzlerce dakikayı ücretsiz kullanırken, aylık 10 saat kullanımı sadece 3 TL’ye satın alabiliyor.

TTNET müşterisi olmayan kullanıcılar ihtiyaç duydukları anda bilgisayarları üzerinden kredi kartı ile istedikleri sürede kullanım satın alabiliyor. Böylece TTNET müşterisi olsun olmasın tüm kullanıcılar ‘TTNET Uçan İnternet’ ile internete hızlı ve güvenli bağlanmanın keyfini sürüyor.

TTNET, artan WiFi noktaları ile tüketicilere kütüphane, kafe, restoran, havaalanı, terminal, üniversite, otel, fuar alanı, hastane, alışveriş merkezi, marina gibi birçok alanda Internete kesintisiz erişim olanağı sunuyor.

Internet bağlantısına ihtiyaç duyan herkes, TTNET WiFi logosu bulunan mekanlarda, taşınabilir ya da avuç içi bilgisayarları,  WiFi uyumlu cep telefonları ve 802.11 b/g destekli diğer mobil cihazlar ile kablosuz Internete bağlanabiliyor.

WiFi hizmeti ile Türkiye?de bir ilke imza atan TTNET’in, Internet erişiminin yaygınlaşması için çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyen TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, “WiFi hizmetimiz sayesinde mobil Internet kullanıcıları Türkiye geneline yayılmış TTNET WiFi servis noktalarından kablosuz hızlı genişbant Internet erişiminin keyfini sürecek. TTNET olarak, Internet kullanıcılarının ve abonelerimizin hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla Internet alanında öncü ve yenilikçi uygulamaları hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

Yılmaz, İstanbul’dan Van’a 81 ildeki 3 binden fazla TTNET WiFi servis noktasını, Mart ayı sonuna kadar 4 bine, yıl sonuna kadar da 2 katına çıkaracaklarını söyledi. 

TTNET müşterisi olmayan Internet kullanıcıları, açılan karşılama sayfası üzerinden kredi kartlarıyla ödeme yaparak bu hizmetten faydalanabiliyor. Günlük 30 dakikası 3,23 TL, 60 dakikası 5,55 TL, 150 dakikası 11,09 TL; haftalık 300 dakikası 18,95 TL ve aylık 1800 dakikası 76,11 TL olmak üzere beş ayrı seçenekte satışa sunulan bu paketlerle tüm kullanıcılar Internete erişebiliyor.

TTNET müşterileri ise TTNET WiFi servis noktalarında TTNET hizmet numaralarını, kullanıcı adlarını ve şifrelerini girerek, Internete hızlı ve kolayca bağlanıyorlar. Aboneler, kullandıkları Internet paketine göre TTNET WiFi hizmetinden her ay belirli sürelerle ücretsiz olarak yararlandıkları gibi aylık sadece 3 TL karşılığında 600 dakikalık ekstra abonelik paketine sahip olabiliyor.

Tüketiciler WiFi hizmetini, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetlerini arayarak ya da Türk Telekom ofisleri/bayileri, PTT’ler ve çözüm ortağı bayilerden ve www.ttnetwifi.com.tr  adresinden satın alabiliyor. Aynı zamanda TTNET müşterileri, -bilmiyorlarsa- hizmet numarası, kullanıcı adı ve şifrelerini 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’ni arayarak hızlı bir şekilde öğrenebiliyorlar.

TTNET Uçan İnternet, ev ve iş dışında da internet konforunu yaşatacak yeniliğin kapılarını açıyor. www.ucaninternet.com.tr adresinden TTNET WiFi hakkında bilgi, servis noktaları, kullanım ve bağlantı bilgileri ile ödeme seçenekleri gibi birçok faydalı bilgiye ulaşılabiliyor.

TTNET Abonelerine Sunulan Hediye Dakikalar

TTNET WiFi Hediye Dakikası
1 Mbps 4 GB ADSL 100 dk/ay
2 Mbps 4 GB ADSL 300 dk/ay
1 Mbps 6 GB ADSL 
2 Mbps 6 GB ADSL 
1 Mbps Limitsiz ADSL 
2 Mbps Limitsiz ADSL 
4 Mbps Limitsiz ADSL 
16 Mbps VDSL2  
32 Mbps VDSL2 
TTNET İŞYERİM Esnaf 
TTNET İŞYERİM Esnaf Ekstra 900 dk/ay
TTNET İŞYERİM Profesyonel 
TTNET İŞYERİM Profesyonel Ekstra 1800 dk/ay
TTNET İŞYERİM VDSL2 16 Mbps 
TTNET İŞYERİM VDSL2 32 Mbps

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir