Shadow

TürksatKablo’dan 3 kampanya birden

Türksat A.Ş.’nin Kablo TV Platformu üzerinden verdiği KabloTV ve interaktif hizmetlerde üç ayrı kampanya başlattı. İşte kampanya detayları:

1- Yarım Düzine Fırsat Kampanyası
Yarım Düzine Fırsat Kampanyasına katılarak Uydunet ve Teledünya hizmetine abone olmak isteyen ve 24 ay abonelik taahhüdünde bulunan müşterilerden kurulum ve aktivasyon ücretleri alınmayacak. Ayrıca, söz konusu kampanya kapsamında müşterilere toplamda 385 lira değerindeki kablosuz modem ve HD Set-top Box hediye edilecek. Kampanya 30 Haziran 2011 tarihine kadar geçerli olacak.

2- HD Kutu Bizden Kampanyası
‘HD Kutu Bizden’ kampanyasına katılarak Teledünya hizmetine abone olmak isteyen ve 24 ay abonelik taahhüdünde bulunan, bu abonelik ile birlikte minimum SD Sinema paketine de abone olan müşterilerimize 210 TL değerindeki HD Set-top Box hediye edilecek. Kurulum ve aktivasyon ücretleri de alınmayacak. Kampanya 02 Mayıs – 30 Haziran 2011 tarihleri arasında geçerli olacak.

3- Herkes İçin Teledünya HD Kampanyası
Kampanyaya katılarak Teledünya abonesi olmak isteyen ve 30 ay temel paket abonelik taahhüdünde bulunan müşterilerden kurulum ve aktivasyon ücretleri alınmayacak. Ayrıca, piyasa değeri 210 TL olan HD Set-top Box 105 TL?ye verilecek. Kampanya 30 Haziran 2011 tarihine kadar geçerli olacak.

Stoklarla sınırlı olan ve bireysel abonelere açık olan kampanyalarla ilgili olarak 444 0 126 no’lu çağrı merkezinden ayrıntılı bilgi alınabileceği gibi, 5126’ya da mesaj atılabilir. Ayrıca, www.turksatkablo.com.tr adresinden bilgi alınıp başvuru yapılabilir.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  2G de 3G de devletin, süresi biten iade edecek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir