Shadow

Turkcell Superonline’dan, ayda 9,99 TL’ye Fiberİnternet

Turkcell Superonline, “Fiber İnternet’e Merhaba” ve “Daha Fazla İnternet” kampanyaları kapsamında 3 aydan 12 aya kadar, ayda 9,99 TL ödeyerek fiber internet hizmeti sunuyor. Kampanya kapsamında kurulum ücreti de alınmıyor.

Turkcell Superonline’ın Fiber İnternet’e Merhaba kampanyası kapsamında 1 veya 2 GB kota seçenekli 20 Mbps bağlantı paketlerine abone olanlar, ilk 12 ay boyunca ayda sadece 9,99 TL ödeyecekler.

Paketlerin aylık ücreti bu sürenin sonunda 1 GB kotalı paket için 20,90 TL, 2 GB kotalı paket için 24,90 olacak. Sabit telefonununu Turkcell Superonline ‘a taşıyan aboneler, her yöne toplam 300 dakikalık ücretsiz görüşme olanağına da sahip olacak.

Turkcell Superonline’ın kullanıcılara çok sayıda seçenek sunan Daha Fazla İnternet kampanyası kapsamında aboneler 20 Mbps’den 100 Mbps’ye varan hız seçeneklerinden, tercih ettikleri pakete göre 3-6 ay arasında değişen sürelerde ayda sadece 9,99 TL ödeyerek yararlanabilecek.

Bu paketler kapsamında 900 dakikadan 1800 dakikaya kadar her yöne ücretsiz görüşme hakkı kazanan aboneler, yine sadece bu paketlere özel kampanyadan yararlanarak tüm vergiler dahil ayda sadece 21 TL’ye VINN modem ve 2 GB mobil internet paketine sahip olacak.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  NY Times, internet sayfasını ücretli yapıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir