Shadow

Turkcell e-şirket pazarında

Kurumların dijitalleşme süreçlerini kolaylaştırmayı amaçlayan Turkcell, e-Şirket platformuyla zamandan ve maliyetlerden tasarruf ederek şirket yönetme imkanı sunuyor. Platformda Muhasebe, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv Fatura, Akıllı Faks ve e-Posta ürünlerinin entegrasyonu mevcut.

MELİH BAYRAM DEDE

Dijital operatör Turkcell, kurumların da dijitalleşmesine katkı sağlamak amacıyla yeni hizmeti e-Şirket platformunu hayata geçirdi. Yenilikçi iş uygulaması ile uçtan uca dijitalleşme sağlayan ‘Turkcell e-Şirket’ platformu, işletme maliyetlerini düşürüyor, zamandan tasarruf ettiriyor, şirketlerin çalışma hızını arttırarak onları daha dinamik bir yapıya kavuşturuyor.

Kullanıcı dostu arayüz

Kullanıcı dostu ara yüzüyle, birbirine entegre çalışan 6 farklı çözümü bünyesinde barındıran Turkcell e-Şirket’te ürünler tek tek satın alınabildiği gibi tamamı da kullanılabiliyor. Şirketlerin tüm verilerini Turkcell Veri Merkezi’nde güvenle saklayarak 7/24 servis desteği veren Turkcell e-Şirket, avantajlı fiyatlarıyla versiyon yenileme ücreti talep etmeden uluslararası güvenlik standartları çerçevesinde en hızlı hizmeti sunuyor.

Her şey bulut üzerinde

IDC Türkiye Bulut Ödülleri’nde SaaS/Bulut Yazılım Hizmeti kategorisinde birincilik kazanan Turkcell e-Şirket, bulut üzerinde tek bir platformdan hizmet veriyor. Turkcell e-Şirket platformuyla ile ilgili detaylı bilgiye www.turkcell.com.tr/e-sirket adresinden ulaşabilirsiniz.

Hangi hizmetleri sunuyor?

  • Muhasebe ürünü ile hesap yönetimi, cari hareket yönetimi, alış-satış yönetimi, fatura-çek-senet yönetimi, stok yönetimi yapılabilir.
  • Mizan, bilanço ve gelir tablosu raporları alınabilir, fiş yönetimi modülü içerisine entegre e-Fatura ve e-Arşiv Fatura ürünleri kullanılabilir.
  • e-Fatura ve e-Arşiv Fatura ile faturalar elektronik ortamdan gönderilir, alınır ve saklanır.
  • e-Defter ile yevmiye defterinde ve büyük defterlerde bulunan tüm bilgiler elektronik ortamda yer alır ve zaman damgası ile imzalanabilir.
  • Akıllı Faks ile faks cihazına bağımlı olmadan, her yerden faks alıp gönderilebilir.
  • e-Posta ile maillere erişim sağlanıp gönderim yapılabilir.

(21 Nisan 2018 tarihinde Yeni Şafak’ta yayınlanmıştır.)

En iyi kablosuz klavye | Logitech MX Keys incelemesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir