Türk Telekom: 3G yakınsamayı destekleyecek

Türk Telekom, 3G ihalesinin sonuçlanmasını sektör adına olumlu karşıladığını açıkladı. Şirketten yapılan açıklama şöyle:

“Türk Telekom olarak, 3G ihalesinin gerçekleştirilmiş olmasını sektörümüz adına olumlu bir gelişme olarak görüyoruz. 3G lisanslarının dağıtılmasıyla, telekom alanındaki yatırımların artmasını bekliyoruz.

Yerli teknolojinin geliştirilmesi ve Türk teknolojisinin yurtdışına ihracı vizyonuyla sürekli bir şekilde teknolojiye yatırım yapan Türk Telekom ailesi olarak, 3G’nin yarattığı imkânları en hızlı şekilde Türk Telekom Grup şirketlerinin müşterilerine yansıtmayı amaçlıyoruz.

Türk Telekom’un yakınsama vizyonunu destekleyecek olan 3G teknolojisinin, birçok yeni ürün ve hizmeti Türk Telekom Grup şirketlerinin müşterilerine sunmamıza katkıda bulunacağı inancındayız. Bu şekilde, 3G destekli cep telefonları ile Videofon arasında görüntülü konuşma olanağının yanı sıra pek çok yeni hizmeti sunmaya başlayacağız.

Bu vesileyle, uzun süredir beklenen 3G ihalesinin telekomünikasyon sektörüne ve tüm Türkiye’ye hayırlı olmasını diliyoruz.”

One Comment

  • melisNo Gravatar

    hayırlı olsun. türk telekom çalışmalarını iyice arttırıyor gibi . teknolojiye olan katkılarını kutluyorum biraz daha geriden de olsa takip edebiliyoruz diğer ülkelerdeki gelişmeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir