Ayda 29,90 TL’ye ‘NeTTbook’ istemeyen var mı?

Türkiye’de iletişim altyapısını elinde bulunduran ve pazara hakim konumda olan Türk Telekom, son dönemlerde atakta. İçerik hizmetleri vermeye başlayan ve bu kapsamda TTNet Çocuk, TTNet Müzik ve TTNet Video gibi pek içerik servisini devreye alan Türk Telekom’un Türkçe içeriğin gelişmesi için bir şeyler yapıyor olması çok önemli.

Türk Telekom, şimdi de internet kullanıcılarını bilgisayar sahibi yapmak için kolları sıvadı. ‘NeTTbook’ kampanyası ile 24 ay süresince ayda 29,90 TL ödeyen herkesin LG X110 model bir netbook bilgisayar sahibi olabileceği kampanyada ödemeler telefon faturası ile gerçekleştirilecek.

LGX110 model netbooklar, yakınsama ürünleriyle uyumlu olması, hafifliği, ekran boyutu ve diğer teknik özellikleriyle kullanıcılarına netbook sahibi olmanın tüm avantajlarını bir arada sunuyor. Intel Atom 1,6 GHz işlemci, 160 GB kapasiteli SATA HDD sabit disk ve 1 GB hafızaya sahip LG netbooklarda dâhili web cam özelliği de yer alıyor.  Kompakt yapısıyla dikkat çeken LG X110 model netbooklar, kampanya dâhilinde lacivert ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile sunuluyor. Kampanyanın lojistik ve dağıtım süreci Mersa Elektronik ve Teknolojik Ürünleri Ticareti A.Ş. tarafından yürütülüyor.

Bu kampanyayla herkesi uygun fiyata netbook sahibi yapmayı amaçladıklarını ifade eden Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel, “Daha önce gerçekleştirdiğimiz RahaTT kampanyası ile uygun ödeme koşullarıyla kablosuz ev telefonu sunmuş, müşterilerimizin yoğun ilgisiyle karşılaşmıştık. RahaTT kampanyası ile 3 ay gibi kısa bir sürede 400.000 adet kablosuz ev telefonunu kullanıcılara ulaştırdık. Uygun ödeme koşullarıyla pazara sunduğumuz NeTTbook kampanyasına da aynı ilginin gösterileceğini bekliyoruz” dedi.

Stoklarla sınırlı olan Türk Telekom NeTTbook kampanyası, 31 Mayıs 2009 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom müşterileri, 444 1 444 numaralı Müşteri Hizmetleri’nden ve www.turktelekom.com.tr adresinden detaylı bilgi alabiliyor, Türk Telekom ofisleri ve bayilerinden başvurularını gerçekleştirebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir