Shadow

Turizm sektörünün ‘Youtube’u

Kurucuları tarafından ‘Türkiye’nin ve dünyanın ilk tek tek turizm seyahat sitesi’ lanse edilen http://www.traveloftheworld.com/ yayına başladı.

Youtube tarzı paylaşam sitesi olan site, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından da destekleniyor. Destek kapsamında, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hazırlanan çeşitli dillerdeki Türkiye’nin tanıtım videoları sitede yayınlanıyor.

Sitede özel turizm desetinasyonları için açılmış başlıklar altında videolar da yeralıyor. Bu sayade Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinin videoları anında bilgisayar aracılığı ile izlenecek.

Sitede önemli turizm noktaları Kapodokya, İstanbul, Efes, Selçuk, Pamukkale, Fethiye, Nemrut, Safranbolu, Kemer, Bodrum, Bergama, Antalya hakkında hazırlanmış bakanlığın tanıtım filmleri de yeralıyor.

Tatil seyahat ve Türkiye’nin güzellikleriyle alakalı videoların eklenerek paylaşıma açılacabileceği site Turizm için gerekli olan otel, tatil köyleri, ulaşım, tatil olanakları gibi imkanları da siteyi ziyaret edenlere sunuyor.

Sitenin en önemli özelliği ise tatil ve seyahat videolarınızın sitede paylaşıma açılması. Ziyaretçilerin yükleyeceği videolar da tüm site kullanıcıları tarafından izlenebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir