Turbo boost teknolojisi dünya ile aynı anda Türkiye’de

Casper, Turbo boost teknolojili Intel Core i5 işlemcili Casper Neo’yu Türkiye pazarına sundu. Turbo boost teknolojili Intel Core i5 işlemcilerinin dünya lansmanı 8 Eylül?de yapılırken, teknoloji lideri Casper, akıllı performansın yeni temsilcisi olan bu işlemcilerle donatılmış Neo modelini dünya ile aynı anda Türkiye pazarına sundu.

Yeni Intel Core i5 işlemcili Casper Neo, kullanıcısına HD video ve müzik üretmenin, fotoğrafları istendiği gibi düzenlemenin keyfini yaşartırken, oyun tutkunlarına ise en yeni oyunlarda hız sınırlarını aşmayı vaadediyor. 

Akıllı performansın en yeni temsilcisi olan Intel Core i5 işlemcisiyle donatılmış Casper Neo -I750 – 4M45R modeli,  2.66 GHZ olan işlemci frekansını, Intel Turbo Boost Teknolojisi ile 3.20 GHz’ye yükseltme özelliğine sahip.

Casper Neo, 1GB DDR2 ATI HD4650 Ekran Kartı ile üstün grafik performans, 640GB SATA Harddisk ile daha fazla depolama kapasitesi, 4GB 1333 Mhz DDR3 Bellek ile de çoklu işlemlerde yüksek performans sunuyor. 

Turbo boost teknolojili Intel Core i5 işlemcili Casper Neo ile iş yüküne göre işlemci performansınızı arttırırken, eşsiz multimedia deneyiminde inanılmaz hızlara ulaşacaksınız. Sınırsız oyun keyfi yaşayacağınız yeni Casper Neo ile en iyi oyunları inanılmaz bir hızla oynayıp rakiplerinize toz yutturacaksınız.

Casper Neo, NEO-I750 – 4M45R 999$+KDV gibi çok cazip bir fiyatla satışa sunulurken dileyenler peşin fiyatına 10 taksit avantajından da yaralanabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir