TTNET’ten yeni tarifeye geçene ‘netbook’

TTNET, mevcut müşterilerine özel sunduğu ‘Hızlı İnternetle Hızla Kazan’ kampanyasıyla her gün 80 kişiye Vestel marka netbook hediye ediyor.

İnterneti 8 Mbps’a varan hızla müşterilerine sunan TTNET, mevcut müşterilerine özel hayata geçirdiği kampanya ile haftada 480 olmak üzere kampanya süresince toplam 1920 adet Vestel marka netbook hediye ediyor. 

TTNET’in 27 Haziran 2009 tarihine kadar sürecek ‘Hızlı İnternetle Hızla Kazan’ kampanyası kapsamında Pazar günleri hariç her gün yapılacak çekilişle;

1 Mbps 4 GB paketinden 8 Mbps’a kadar hız sunan NET Paketlerine geçen 40 kişi, 4 LİMİTSİZ Paket’inden 8 LİMİTSİZ Paket’ine geçiş yapan 10 kişi, www.ttnet.com.tr adresinden düzenli ödeme talimatı veren 10 kişi, En az 4 yıldır 2 Mbps Limitsiz ve 4 Mbps Limitsiz paketlerini kullanan ve www.ttnet.com.tr adresindeki kampanya anketini dolduran 20 kişi, Vestel netbook kazanıyor.

Netbook kazanan TTNET müşterileri ayrıca 3 ay boyunca ayda ekstra 600 dakika TTNET WiFi kullanım hakkının da sahibi oluyor.

Öte yandan TTNET, 2 Mbps Limitsiz ile 4 Mbps Limitsiz paketlerini kullanan ve 4 yılı aşkın süredir TTNET’i tercih eden özel müşterilerini Vestel netbook’un yanı sıra ferdi seyahat sağlık sigortası ile ödüllendiriyor.

Bu doğrultuda, www.ttnet.com.tr adresindeki anketi dolduran müşteriler, tüm dünyada geçerli olan 1 yıllık 50.000 USD teminatlı ferdi seyahat sağlık sigortası sahibi oluyor.

1 Mbps 4 GB paketinden NET4, NET4(Plus), NETLİMİTSİZ ve 1LİMİTSİZ Paket’ine geçiş yapan 10’ar kişi çekilişle netbook kazanıyor.

10 Comments

 • sinanNo Gravatar

  önce hızı arttırdılar üstüne üstelik bi de netbook veriyorlar. mükemmel. inşallah bi tanesi de bize düşer. ttnet çok iyi kampanyalar yapıyo brawo. devamını bekliyoruz…

 • sukruNo Gravatar

  ya beyler beni aradılar netbook kazandın diye ama başka haber yok. internetten de göremiyorum hiçbiyerde çekiliş sonuçlarını. bakabileceğim bi yer warmı biliyormusunuz?

 • şanssızNo Gravatar

  ne şanslısın şükrü arkadaşım. bana maalesef çıkmadı oysa ne çok ihtiyacım vardı. taşıması kolay her yere götürebilirsin. bütün dersleri bunda araştırabilirsin. param olmadığı için alamıyorum. resmen sigara otlanır gibi bilgisayar otlanıyorum.

 • şanslıNo Gravatar

  senin adına üzgünüm arkadaşım ama benim adıma mutluyum. çünkü ben aldım sana da tavsiye ttnetin kampanyalarını takip et belki yine yapar ttnet.

 • ozanNo Gravatar

  ttnet hızlı ınetrentle hızla kazan kampanyasından yararlandım ama netbook bana cıkmadı dargınım sana ttnet boyle guzle kampanyalar ıstıyoruz bu sefer ben kazanma kosuluyla :)

 • serkan şahinNo Gravatar

  bilgisayarım oldu hem de ttnet wifim gidiyorum bir cafeye hem çayımı içiyorum hem de internetden veri indiriyorum ne de olsa wifi noktalarından veri indirmek sınırsız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir