Shadow

TTNET Simav’a internet erişim merkezi kuruyor

Türkiye’nin iletişim teknolojileri şirketi TTNET, topluma duyarlı yaklaşımıyla depremzede kullanıcılarını zor günlerinde de yalnız bırakmıyor. 19 Mayıs 2011 tarihinde meydana gelen Kütahya Simav Depremi’nin ardından, TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, depremzede bölge halkının iletişim ihtiyaçlarını karşılamaları ve internetsiz kalmamaları için Simav’a, iki uzmanın görev alacağı bir TTNET İnternet Erişim Merkezi kuracaklarını açıkladı. Simav’daki TTNET kullanıcılarına Haziran ayı boyunca TTNET ADSL hizmeti de yüzde 100 indirimli sunulacak.

Bilgi toplumuna dönüşümde teknolojinin en etkin şekilde kullanılması için çalışan TTNET, Türk vatandaşlarını hiçbir koşulda internetsiz bırakmıyor. Türkiye’nin iletişim teknolojileri şirketi TTNET, depremi yaşayan Kütahya Simavlı depremzedeleri unutmayarak Simav Çadır Kenti içerisinde, iki uzmanın görev alacağı bir TTNET İnternet Erişim Merkezi açıyor. TTNET ayrıca Simav’daki TTNET kullanıcılarına 1 ay ücretsiz internet imkanı sağlayacak.

Pek çok ilde etkisi hissedilen 19 Mayıs 2011 Kütahya – Simav Depremi’nin ardından bölgeyi ziyaret eden TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, Simav’daki TTNET abonelerine Haziran ayı boyunca ücretsiz internet kullanma imkanı sunacaklarını açıkladı. TTNET, 20 Mayıs ve öncesinde TTNET ADSL abonesi olan depremzedelere Haziran ayında İnternet Paket ücretlerinde yüzde 100 indirim yapacak, yani Haziran ayında TTNET ADSL internet hizmeti ücretsiz olacak. Kota aşım ücretleri ve Katma Değerli Servisler gibi diğer ücretler ise bu uygulamanın dışında kalacak.

Kütahya Simav’da 5.9 şiddetindeki depremin ardından Kütahyalı birçok aile evine giremiyor. Valilikten yapılan açıklamaya göre 859 bina oturulamaz hale geldi. Depremzedelere destek olmak için TTNET, Simavlılara Haziran ayı boyunca TTNET ADSL hizmetini ücretsiz verecek.

TTNET olarak depremzedelerin yanında olduklarını ifade eden Yılmaz “TTNET olarak, bilgi toplumuna dönüşmekte olan Türkiye’nin doğal afetler sonrasında da internetsiz kalmaması için gereken önlemlerimizi alıyoruz. Simavlı vatandaşlarımıza TTNET ADSL hizmetini Haziran ayı boyunca ücretsiz sunacağız. Ayrıca, bölgeye hemen bir TTNET İnternet Erişim Merkezi kuruyoruz. İki uzmanımızın görev alacağı TTNET İnternet Erişim Merkezindeki bilgisayarlar ve interneti de ücretsiz olarak kullanacak olan vatandaşlarımız internet ve çevrimiçi iletişim ihtiyaçlarını kolayla karşılayabilecekler” dedi.

444 0 375 nolu TTNET Müşteri Hizmetleri’nden, Haziran ayındaki ücretsiz internet kullanımı hakkında bilgi alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir