Shadow

TTNET NETDİSK’te kapasite 20 GB’a çıktı

TTNET, müşterilerinin artan veri depolama ihtiyaçlarını karşılamak için, bulut hizmeti NETDİSK paketlerinin kapasitesini artırdı. TTNET, müşterilerine ücretsiz sunduğu 1 GB’lik kapasiteyi 20 GB’ye, aylık 4.99 TL ücretle sunduğu 50 GB kapasiteyi ise 100 GB’ye yükseltti.

NETDİSK dosyaları saklıyor, koruyor ve internet bağlantısı bulunan her yerden bu dosyalara erişim sağlıyor. Araştırmalar, yaklaşık bir yıl içinde bilgisayarların ve sabit disklerin yüzde 13’ünün arızalandığını, kişisel dosyaların yüzde 50’sinin kaybolduğunu ya da yanlışlıkla silindiğini gösteriyor.

NETDİSK’e yüklenen veriler, üç farklı coğrafi bölgedeki üç farklı veri merkezinde tutuluyor. Böylelikle herhangi bir bölgede doğal afet meydana gelse dahi dosyalara erişilebiliyor.

NETDİSK’te dokümanlar en yüksek uluslararası standartlarla göre şifreli şekilde saklanıyor. NETDİSK üzerindeki tüm iletişim, bankaların da kullandığı bir teknolojiyle; şifrelenmiş SSL (Secure Sockets Layer) kanalından gerçekleşiyor.

Öğrenciler, tezlerini, ödevlerini NETDİSK’e yükleyerek okulda, evde, arkadaşında ya da kafede aynı doküman üzerinden çalışmaya devam edebilirler. Ayrıca işle ilgili dokümanlar, fotoğraflar, film ve müzik dosyaları da güvenli bir biçimde saklanabilir. Çekilen videolar arkadaşlarla paylaşılabilir. NETDİSK’le ilgili detaylı bilgi, www.ttnetbulutu.com adresinden alınabiliyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  9.99 TL'den başlayan taksitlerle bilgisayar sahibi olabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir