TTNET ADSL müşterilerine indirimli 3G: 5,99 TL

TTNET, ADSL internet kullananlara, 3G internetten yararlanmaları için yeni bir kampanya başlattı. Ev ya da ofiste ADSL hız ve stabilitesiyle internetten yararlanmak, dışarıdayken de 3G ile internete bağlanmak isteyenlere bu kampanyayı gözönüne almalarını öneriyorum.

TTNET’in yeni kampanyasında ayda sadece5,99 TL’ye 3G Mobil Modem, 500 MB mobil internet ve 600 dakika TTNET WiFi kullanım imkanı sağlanıyor.

Evde ve iş yerlerinde yüksek hızlarla internete erişen TTNET ADSL müşterileri, Türkiye’de 5.000’i aşkın  noktada TTNET WiFi ile internete ulaşabiliyor. Tüm bu noktalara ek olarak TTNET tarafınan verilen 3G Mobil Modem ile internet erişimi her yerde sağlanmış oluyor.

3G’li Uçan İnternet Paketi, 3G Mobil Modem ve 500 MB mobil internet kullanımının yanı sıra Türkiye genelindeki 5.000’i aşkın TTNET WiFi noktasından 600 dakika ücretsiz internet erişim olanağı sunuyor.

Bu paketi alan tüm TTNET müşterilerine 500 MB’lık Uçan İnternet Paketi ilk 6 ay 4 TL’lik indirimle 5,99 TL fiyatla sunulacak. İlk 6 aylık dönemden sonra paket ücreti aylık 9,99 TL’den ücretlendirilecek.

Yeni ve mevcut bütün TTNET müşterileri 24 aylık kampanya taahhüdü karşılığında bu paketi alabilecekler. TTNET müşterileri mevcut ADSL Paketleri’ne tamamlayıcı olarak alacakları Uçan İnternet Paketi ile her yerde internet erişiminden yararlanabilecek.

TTNET Uçan İnternet Paketi’nde uygun fiyatlı (MB başına sadece 5 Kuruş)  kota aşım ücreti uygulanıyor. 7 Eylül 2009 tarihinden önce TTNET Uçan İnternet Paketi’nden satın alan müşteriler de, 500 MB mobil internet kotası vb. yeni avantajların tümünden yararlanacak.

3G’nin Türkiye’de hala tam olarak oturmadığını ve ‘sorunlu bir hizmet’ olduğunu düşünürsek, ADSL gibi geniş bant erişim teknolojilerini yedekte tutmakta yarar olduğunu hatırlatmalıyız.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir