TTNET 8 Mbps için ön talep alıyor

TTNET, internet hızlarının artmasıyla birlikte 8 Mbps’e kadar bağlanma imkanı sunan yeni ADSL paketleri ve avantajlı kampanyaları için TTNET web sitesi ve çağrı merkezinden ön talepler alınmaya başladı.

Türkiye’de internete erişimin artması amacıyla yeni ürün ve hizmetler sunan TTNET, 8 Mbps’e kadar internete bağlanma imkanı sunan yeni toptan paketlerin açıklanmasıyla birlikte yeni kampanyalarını hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Bu doğrultuda daha yüksek hız ve daha düşük fiyatlarla tüketicilere sunulacak internet bağlantıları için ADSL paketleri ve avantajlı kampanyaları için TTNET web sitesi ve çağrı merkezinden ön talep alınmaya başladı.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan TTNET Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Ayşe Ufuk Ağar “Türk Telekom’un yeni toptan paketleri, abonelerimize hızlı interneti daha avantajlı sunma imkanını bize verdi. 29-39-49 TL liste fiyatlarıyla sunacağımız 4, 6 GB kotalı ve limitsiz 8 Mbps’e kadar ADSL paketleriyle Türkiye’nin dört bir yanındaki abonelerimiz yüksek hızı düşük fiyata alarak internete güvenli bir şekilde erişebilecekler. Mevcut ve yeni müşterilerimizin hayatına değer katacak yeni kampanyalarımızı çok yakında müjdeleyeceğiz” dedi.

11 Comments

 • sevcanNo Gravatar

  bu haber benim için çok iyi oldu. zati ttnet kullanıcısı olduğum için ve bu güne kadar aldığıum hizmetten hep memnun kaldığım için,yine beni şaşırtmadın.

 • arda.gulNo Gravatar

  gerçekten yeni bir dönem arkadaşlar bu yawwwsadece 29 tl’ye ve eskisinden 8 kat hızlı hem interneti kötüye kullannanlar içinde kotayı aşınca hızı düşürüp bizim gibi iyi niyetli insanlarıda korumuş oluyorlar

 • dingoNo Gravatar

  arkadaşlar ttnet te 15 gb da var biliyonuz değilmi?
  ben hemen o tarifeye geçcem çünküüüüüü kota aşmında sadece hız düşüyomuş.böyle bi durumda kota aştımmı aşmadımmı derdim olmayacak yabadabaduuuuu

 • hoppaNo Gravatar

  ttnet birde her yerde internet diye bir kampanya başlattı. tak modemini nerde olursan ol çalıştır süpermiş

 • OSMANNo Gravatar

  ttnet 8mbps kullanıcısıyım.15 gb kullanım kotasınıda gözden kaçırmış değilim tabi.bu fiyata bu hizmet,süpersin ttnet…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir