TTNET’ten ayda 29,99 TL’ye netbook

TTNET, müşterilerine 24 ay boyunca ayda 29,99 TL ödeyerek Crea Minic J100 model netbook sahibi olma imkanı sunuyor. ‘Türkiye’de internet kullanımını yaygınlaştırma’ misyonundan hareketle çalışmalarını sürdüren ve bilgisayar sahipliğinin artırılmasını destekleyen TTNET, hayata geçirdiği kampanya ile hem mevcut hem de yeni müşterilerine cazip koşullarla netbook sahibi olma imkanı sunuyor.

15 Eylül 2009 tarihine kadar devam edecek ‘NET Paket’li Ol, Crea netbook Sahibi Ol’ kampanyası kapsamında  müşteriler, ADSL abonelik ücreti dışında 24 ay boyunca ayda 29,99 TL ödeyerek Crea Minic J100 model ‘netbook’un sahibi olabilecek.

Mevcut TTNET müşterileri, varolan ADSL paketlerini üst paketlerden dilediğine geçirerek ve 24 ay netbook kampanyası taahhüdü vererek kampanyadan faydalanabilirken, 8LİMİTSİZ ve TTNET İŞYERİM Profesyonel Ekstra Paket’lerini kullanan mevcut müşterilerin ise paketlerinde herhangi bir değişiklik yapmalarına gerek kalmayacak.

Yeni müşteriler ise istedikleri TTNET ADSL paketini seçerek ve 24 ay netbook kampanyası taahhüdü vererek kampanyadan yararlanabilecek.

Kampanya ile detaylı bilgiye www.ttnet.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen TTNET müşterileri, www.ttnet.com.tr adresinden, Türk Telekom ofisleri ve bayilerinden başvurularını gerçekleştirebiliyor.

13 Comments

 • sevımlı kedımNo Gravatar

  bu kampanya bana yaradı valla tesekkurler ttnet bu sayede bende,crea netbook sahıbı olcam…

 • kadircopNo Gravatar

  yaşasın 29,99 nereye vermiyoruzki,ben ttnet in verdiği crea netbook u alacağım.darısı başınıza )::)

 • sebehatNo Gravatar

  yaşasın diyorum başkada bişiy demiyorum.ttnet crea netbook 29,99 tl ye veriyo ne şanslıyım…

 • can canNo Gravatar

  esatkan sana teşekürler bu paketde süpermiş hem uçan internet modemide varmış. zaten almak istiyordum. hem bilgisayarda almak istiyordum.ikisi bir arada tam bana göre

 • ben de varımNo Gravatar

  ben de aldım ben de iyiki burada bu haberi duyurdun tşk sana sayende netbook sahibi oldum.

 • yaşasınNo Gravatar

  yaaa arkadaşımda gördüm dedkleri kadar var tam benlik bi de ttnetin uçan internet modemini aldık mı iş tamam

 • esraNo Gravatar

  ttnettem muthıs bır haber artık tayınımız cıktıgı zaman ttnetten kopmıycaz yuppı yanımızda goturebılıyoruz super yahu ustelık nakil ucretı vermedem yasasın

 • gulcınNo Gravatar

  ttnet crea netbook benım artık cunku ttnetın saglamıs oldugu crea kampanyasından bende yararlandım super ttnet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir