Shadow

Thesociallab, Facebook fan sayfanızı yönetmeye talip

Bugün sosyal medyada ister şirket, ister kurum isterse kişisel marka olma iddiasında olan bireyler olsun, fan sayfası sahibi olmak ve bu sayfayı amaca uygun şekilde kullanmak neredeyse zorunluluk. Özellikle büyük kuruluşlarda birden fazla kişi bu işle görevlendiriliyor ve markanın sosyal medya itibarı belli ekipler tarafından yönetiliyor.

Facebook fan sayfalarının yönetimi için, Facebook’un kendi sunduğu arayüzü kullanmak mümkün olduğu gibi, ekstra avantajlar getiren çözümler de kullanılabilir. Bu çözümlerden biri de Thesociallab.net’in geliştirdiği Facebook Fan Sayfası Yönetim Sistemi.

Sistem sayesinde kullanıcı firmalar Facebook Fan sayfalarını yönetirken daha fazla araca sahip oluyor. Facebook Fan sayfasının yönetimi daha da kolaylaşıyor. Fan sayfalarını Facebook üzerinden değil de Thesociallab.net üzerinden yönetmeyi tercih eden kurumların avantajlarından en önemlisi; Facebook üzerinden yetki vermeden yüzde 100 güvenli bir şekilde sayfalarını yönetebilmeleri.

Facebook Yönetim Sistemi (FPM) ile sayfalarına editörler, moderatörler, adminler tanımlayabilmeleri ve bu kişilerin yetkilerini diledikleri gibi şekillendirebilmeleri. Kullanıcıların yönetici tanımlamak için yapmaları gereken tek şey ise yönetici atama bölümünden yöneticinin e-posta adresini girip davet göndermeleri.

Thesociallab FPM sisteminin iş yükünü gerçek anlamda hafifleten bir başka özelliği ise; kullanıcılar toplantılarıyla, işleriyle meşgulken ya da tatildeyken günlük gönderilecek postları onların yerine gönderilebilme. Ve hazır olan link deposundan her saat bir linki fan sayfalarında paylaşabilme özelliği.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir