Shadow

Televizyondan alışveriş çağı

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, MasterCard ve CordisNetwork ile işbirliği yaparak televizyon üzerinden alışveriş dönemini başlattı. Tivibu Ev kullanıcıları uzaktan kumandayla alışveriş yapabilecek

tivibu

TTNET teknolojik yeniliklerine Tivibu Çarşı ile devam etti. TTNET’in, MasterCard ve Cardtek Group şirketlerinden CordisNetwork işbirliği ile gerçekleştirdiği interaktif alışveriş uygulaması olan Tivibu Çarşı, izleyicilerin Tivibu kumandasını kullanarak Tivibu Ev üzerinden alışveriş yapmasını sağlıyor. Tivibu Çarşı ile televizyon üzerinden e-ticaret dönemi başladı. Kullanıcılar Tivibu Ev kumandalarında yer alan ‘interaktif’ tuşuna basarak Tivibu Çarşı’ya kolayca ulaşabilecek.

TEK TUŞLA ALIŞVERİŞ

Tivibu Çarşı’da kullanıcılar beğendikleri ürünleri MasterCard kredi kartları aracılığıyla güvenli şekilde satın alabilecek. Kullanıcıların kart bilgileriyle birlikte www.tivibucarsi.com üzerinden bir kez kayıt oluşturmaları yeterli olacak. İlk olarak alışveriş kanalı DShopping’in kapılarını açtığı ve çok yakında teknoloji marketi Teknosa ile pizza zincirleri Little Caesars Pizza’nın da ekleneceği Tivibu Çarşı’da, en büyük online alışveriş siteleri de yer almaya başlayacak.

E-TİCARETE YENİ BİR BOYUT GELDİ

TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, ‘Tivibu Çarşı e-ticarete yeni bir boyut getiriyor. Yerel markalar Tivibu Çarşı’da mağaza açarak sadece hizmet verdikleri bölgede ürünlerini ilgili hedef kitleye tanıtıp reklam maliyetlerini azaltabilecekler. Yeni çözümler geliştirmeye devam edeceğiz’ dedi.

DİZİDE GÖRDÜĞÜN KIYAFETİ İSTE

Tivibu Ev kullanıcıları, dizilerdeki ya da filmlerdeki oyuncuların beğendikleri elbiselerini ve aksesuarlarını, kumandalarının tek tuşu ile satın alabilecek. Şirketler de Tivibu’da mağaza açıp ürün satabilecek.

TV’DEN PİZZA SİPARİŞİ

Tivibu Çarşı’da mağaza açan pizza şirketi örneğin sadece Beşiktaş’ta oturan Tivibu kullanıcılarına yönelik tanıtım yapabilecek, sadece belli bir bölgeden sipariş verenlere film hediye edebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir