Telekomda özel sektör fırsat istiyor

TELKODER, telekom sektörünün serbestleşmesi için çalışan bir sivil toplum örgütü. TELKODER Başkanı Yusuf Ata Arıak’la telekom sektöründeki gelişmeleri konuştuk.

Serbest Telekomünikasyon İşletmecileri Derneği TELKODER’in Başkanı Yusuf Ata Arıak, Türkiye telekom sektöründe yeterince özel sektöre fırsat tanınmadığını söylüyor.

TELKODER, telekom sektöründe serbest rekabetin teşvik edilmesi için çeşitli kampanyalar düzenliyor.  TELKODER’in Başkanı Yusuf Ata Arıak, neler yaptıklarını bakın nasıl anlatıyor?

TELKODER Başkanı Yusuf Ata Arıak, telekom sektöründeki gelişmeleri TechnoLogic’e anlattı (167) from Melih Bayram Dede on Vimeo.

BU BÖLÜMDE NELER VAR?

  • Dünyaca ünlü arama motoru Yahoo’nun üzerinde kara bulutlar dolaşıyor.
  • IDC’nin yaptığı son araştırma, Apple’ın Avrupa’da Nokia’nın egemenliğine son vermek üzere olduğunu gösteriyor.
  • Microsoft’un Las Vegas’taki Tüketici Elektroniği Fuarı’nda yeni bir tablet bilgisayarın tanıtımını yapması bekliyor.
  • TELKODER Başkanı Yusuf Ata Arıak, telekom sektöründeki gelişmeleri TechnoLogic’e anlattı.
  • Haftanın siteleri, internetteki CV’nize evsahipliği yapan ‘cv on the net’ ve kişileri mekanlarda buluşturan bir sosyal ağ olan mapplook.
  • Haftanın oyunu: Michael Jackson: The Experience
  • Hepsi birazdan TechnoLogic’te

Yeni Şafak gazetesi Teknoloji Editörü Melih Bayram Dede‘nin hazırlayıp sunduğu TechnoLogic programı TVNET’te ekrana geliyor. Programla ilgili görüş ve önerilerinizi info@techno-logic.tv adresine yazabilirsiniz.

Not: TVNET, TÜRKSAT 3A uydusu ile İstanbul, Ankara, İzmir ve Isparta’da karasal yayın yapıyor. TVNET’in uydu parametreleri şöyle: UYDU: TÜRKSAT 3A FREKANS: 12653 SEMBOL: 4444 FEC: 5/6 POLARİZASYON: VERTICAL

TVNET, DigiTurk’te 39., D-Smart’ta 85., Teledünya’da ise 55. kanalda yayında.

İnternetten Canlı Yayın: http://www.tvnet.tv.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir