Shadow

Telekomcular Derneği, ‘2012 Yılının Bilişim Yazarı Ödülü’ne beni layık görmüş

telekomculardernegi

Telekomcular Derneği tarafından düzenlenen geleneksel Telekomcular Derneği Ödülleri‘nde “2012 Yılının Bilişim Yazarı” seçildiğimi bu sabah öğrendim. Böyle bir ödül için aday gösterildiğimden haberim yoktu, benim için büyük bir sürpriz oldu. Yapılan açıklamada her ödülün verilme gerekçesi de sıralanmıştı. Benim için yapılan değerlendirme ise şöyleydi:

2012 YILININ BİLİŞİM YAZARI: MELİH BAYRAM DEDE

Melih Bayram Dede, 1995’te çalışmaya başladığı ve çeşitli kademelerinde görev aldığı Yeni Şafak gazetesinde 2000 yılından bu yana Teknoloji Editörü olarak görev yapıyor.  2005-2012 yılları arasında yenisafak.com.tr portalinin yayın yönetmenliğini yürüttü. 2006-2011 arasında TVNET televizyonunda 214 hafta TechnoLogic programının yapımcı ve sunuculuğunu yaptı. Bilişim Muhabirleri Derneği yönetim kurulu üyesi olan Melih Bayram Dede’nin  İnternet isimli kitabı Mart 2004’te İnsan Yayınları tarafından yayınlandı. Melih Bayram Dede, konusuna hakimiyeti, güçlü kalemi yanında, bilişim gündemini ve teknolojiyi yakından izlemesi nedeni ile 2012 Yılının Bilişim Yazarı Ödülü’ne lâyık görülmüştür.

Bana bu ödülün layık görülmesinde katkısı olan herkese teşekkür ederim. Aldığım bilgiye göre, 2012 Yılı Telekomcular Derneği Ödülleri, 2 Mart 2012 Cumartesi günü Saat: 14:00’te Ankara Kent Otel’de düzenlenecek ödül töreninde takdim edilecek. O gün bir aksilik çıkmazsa Ankara’da olacağım.

Bu arada bu ödülü de diğerlerinin yanında mesleki bir anı olarak özenle saklayacağım.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  26 yaşında bayan üniversite mezunu ve İstanbullu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir