Shadow

Telefonunuz için en popüler duvar kâğıdı uygulamaları

duvar kâğıdı

MELİH BAYRAM DEDE

Akıllı telefonlarımızda küçük bir değişiklik yapmak, örneğin duvar kâğıdını değiştirmek bize kendimizi daha iyi hissettirir. Sürekli aynı duvar kâğıdını kullanmaktansa arada bir değişiklik yapmak her zaman daha iyidir.

Örneğin mevsimlere ya da o dönemdeki ruh halimize göre akıllı telefonumuzun arka planını yeni bir duvar kâğıdıyla değiştirmek sık görülen davranışlardandır. Bu yazıda akılı telefonunuz için yeni duvar kâğıtları keşfetmenizi sağlayacak mobil uygulamalar öneriyorum.

4K Wallpapers – Auto Wallpaper Changer: Akıllı telefonunuzda değişiklik yapmak için önereceğim ilk duvar kâğıdı uygulaması ‘4K Wallpapers – Auto Wallpaper Changer’ adını taşıyor. Bu mobil uygulama yeni duvar kâğıtları keşfetmek için kullanılacağı gibi, otomatik duvar kâğıdı değiştirme özelliği içermesiyle de öne çıkıyor

Duvar Kâğıtları HD 4K: Yüksek çözünürlüklü, dolayısıyla kaliteli duvar kâğıtlarına erişebileceğiniz bir başka seçenek ise ‘Duvar Kâğıtları HD 4K’ adını taşıyan bu mobil uygulama. Size akıllı telefonunuzun ekran çözünürlüğüne uygun alternatifler sunan bu uygulamayı, yeni görsel seçenekleriyle sürekli yenilendiği için takip etmekte yarar var.

HD Duvar Kâğıtları (Wallpapers): OGQ tarafından geliştirilen bu uygulama en popüler seçeneklerden biri. Yüksek çözünürlükte ve kaliteli görseller sunan bu uygulama, dünya çapında 120 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih edilmiş. Uygulamada benzer zevklere sahip kullanıcılar için mesajlaşma altyapısı da mevcut.

Duvar Kâğıtları HD – Walli: Tavsiye edeceğim son uygulama ise ‘Duvar Kâğıtları HD – Walli’ adını taşıyor. Bu uygulamanın özelliği sadece sanatçılar tarafından üretilen oldukça kaliteli görsellere yer vermesi ve bu açıdan daha farklı bir deneyim sunması.

Son olarak adı her ne kadar duvar kâğıdı olarak geçse de bu uygulamaların size sunduğu görsellerin aynı zamanda ekran koruyucu olarak da kullanılabildiğini hatırlatmakta yarar var.

İlginizi çekebilir:  Dijital pazarlamanın püf noktaları

GM 20 Pro alınır mı? Kamera performansı nasıl? | GM 20 Pro incelemesi

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Yeni videolardan haberdar olmak için Telegram kanalıma da abone olabilirsiniz: https://t.me/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir