Teknoloji ürünlerine kasko geldi

taşınabilir disk

Sanko Holding’in teknoloji şirketi Akora Teknoloji AŞ, teknolojik ürünlerin kaybına neden olacak hasarları kasko güvencesi altına alan Teknokask isimli yeni bir hizmet paketinin distribütörlüğünü üstlendi.

Her marka ve model dijital fotoğraf makinelerini, LCD ve plazma televizyonları, dizüstü bilgisayarları, video kameraları, DVD, MP3 ve MP4 oynatıcıları ve LCD monitörleri, hırsızlıktan sıvı temasına, kırılmadan yüksek voltaja kadar pek çok hasara karşı teminat altına alıyor.

Hizmet Paketinde ayrıca  Danışmanlık, Lojistik gibi hizmetlerde bulunuor. Teknokask ürünleri, tüm Akora bayilerinden satın alınabilecek.

Teknokask,  paketi sadece yeni ve faturalı teknoloji ürünleri için ve belli bedel aralığında kalan ürünler için satın alınabilecek.

Ürün satışı gerçekleştikten sonra, verilecek olan poliçe sertifikası ve satış faturası esas alınacak ve bu noktadan sonra tüm sorumluluk Cepkask AŞ’ye geçecek.

Müşterilerin hasar nedeniyle ürünün kaybından sonra 5 gün içinde Cepkask AŞ?ye başvurması, hırsızlık durumunda ise polis zabtıyla birlikte aynı işlemi gerçekleştirmesi, kasko işleminin devreye girmesi için yeterli olacak.
http://www.teknokask.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir