Teker teker gelin şebeke kilitlenmesin!

Avea, HerYöne Sınırsız tarifesini hayata geçirmek üzere 31 Mart 2009’a kadar ön talep toplamaya başlıyor. HerYöne Sınırsız tarifesi, pazara sunulduğu günden itibaren büyük bir taleple karşılanmış ve aşırı abone artışı nedeniyle görüşmelerde sorunlar yaşanmıştı.

Görüşmelerde kaynaklanan sorunların, pazara hakim durumda bulunan Turkcell’in port taleplerini yeterince karşılamaması nedeniyle çıktığını iddia eden ve mahkemeye başvuran Avea, gerekli koşulla sağlanana kadar, kampanyayı durdurduğunu açıklamıştı.

Avea şimdi aynı kampanyayı, tekrar sorun yaşanmaması için, temkinli bir şekilde başlatıyor. Kampanya için 31 Mart 2009’a kadar ön talep toplanacak ve gelen talep doğrultusunda port sağlanacak. Böylelikle ilk kampanyada olduğu gibi, sorunlar yaşanmasının önüne geçilecek.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, taleplerini 31 Mart 2009 tarihine kadar tüm Avea Satış Noktaları’na yapabilecek. 

Avea CEO’su Cüneyt Türktan konuyla ilgili şunları söylüyor:

“Sektörde bir ilk olarak sunduğumuz ‘HerYöne Sınırsız’ tarifemiz, müşterilerimizden büyük ilgi görmüş, tarifemizde bulunan abonelerimiz için büyük bir memnuniyet yaratmış, rakiplerimiz tarafından taklit edilmeye çalışılmıştır. Abonelerimiz yüksek fatura korkusundan kurtulmuş, sevdikleri ile doya doya konuşmaya başlamıştır. Geldiğimiz noktada bu büyük ilgi nedeniyle tarifemizi yeniden açmak için 31 Mart 2009 tarihine kadar tüm Avea Satış Noktalarımızdan ön talep toplamaya başlıyoruz. Rakiplerimizin takip ettiği operatör olarak cesaretle ve büyük bir kararlılıkla tüketicilerimizi her yöne sınırsız olarak konuşturmak birinci önceliğimiz. Amacımız, bu hizmete herhangi bir kısıtlama olmadan devam etmek ve bundan sonra da tüketici lehine tarife ve kampanyalarla fark yaratmak. 2009 yılında da hem şebekemizle hem de yenilikçi uygulamalarımızla 2008 yılında olduğu gibi ‘Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörü’ ünvanımızı koruyacağız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir