TeamViewer’dan Mac için yeni işbirliği araçları

Sohbet programı ve özelleştirilmiş TeamViewer QuickSupport iş yerinde yüksek düzeyde işbirliği olanağı sunuyor.

Çevrimiçi iletişim ve paylaşım çözümlerinde lider olan TeamViewer GmbH artık profesyonellere anlık sohbet programıyla ve özelleştirilmiş Quicksupport ile gelişmiş bir Mac üzerinde masaüstü paylaşımını sunar.

Böylece, çevrimiçi işbirliği geliştirerek, TeamViewer Mac platform için anlık sohbet programı sağlıyor. Ticari iletişim için çok uygun olan grup iletişimi, birçok ortaklarla anlık etkili bir paylaşımı gerçekleştirmek mümkün. Statü güncelmelleri ortağın durumunu gösteriyor, müsait olmamasına rağmen gönderilen mesajlar, döndügünde alıcıya iletiliyor.

Iş arkadaşlarla ideal bir iletişim programı olan anlık sohbet, iş ortamında etkileşimli bir işbirliği geliştirmek için hızlı bir yoldur.

Ayrıca, Mac OS kullanan şirketler TeamViewer’in Custom QuickSupport sayesinde  artik özelleştirilmiş paylaşım ve desteğini kolaylaştırması mümkün. İşletmeciler, TeamViewer QuickSupport’i kullanıp dünyanın her bir yerinde bulunan iş arkadaşların, müsterilerin ve muhtemel müşterilerin bilgisayarlarına eriştiklerinde, marka sürekliliği oluşturmak için kendi  logolarını, renkleri ve metinleri dahil edebilirler.

Mr. Holger Felgner, TeamViewer’ın Product Manager “Grup çalışması çalışma ortamının ayrılmaz bir parçası olduğu için, Mac kullanıcılarına ek iletişim araçları sunmaktan mutluyuz. TeamViewer’in her iki çoklu anlık sohbet ve  Custom QuickSupport araçları gelişmiş bir iletişim düzeyi sunuyor aynı zamanda kullanıcı için işletilebilmesinde tutarlı olmaya önem veriyoruz” diyor.

TeamViewer’in tüm yazılım programları çoklu platform yazılım özelliğine sahip, üstelik hem Windows hemde Mac sistemleriyle uyumlu. TeamViewer çözümleri,  en yüksek güvenirlik standartlarını koruyarak, yüksek performans garantilemek için sürekli güncelleniyorlar. TeamViewer güvenlik duvarı arkasında,bilgisayar güvenliği tehlikeye atmadan bilgi paylaşımını sağlayarak çalışır.

TeamViewer V4 Profesyonel sürümleri İş, Kurumsal veya Premium lisanslarıyla mevcuttur. İndirmek için, lütfen http://www.teamviewer.com/ adresini ziyaret ediniz.

Tüm TeamViewer V4 işletme lisansları tek bir kerelik ödeme ile satın alınır.

TeamViewer V4, ticari olmayan özel kullanım için ücretsizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir