Shadow

TeamViewer Yöneticisi artık Mac uyumlu

Çevrimiçi iletişim ve paylaşım çözümlerinde lider olan TeamViewer GmbH, bugün Mac kullanıcıları için tasarlanmış TeamViewer Yönetici programını duyurdu. Bu yenilikçi veri bankası aleti uzaktan teknik destek seans ayrıntılarının kaydını tutabiliyor. Büyük şirketler ve talep gerektiren çağrı merkezlerine yönelik geliştirilmiş olan bu ek program, güvenli bir ortamda uzaktan yönetim seanslarının bilgilerini kayderek, hızlı geri çağırma ve yetkili müşteri hizmetleri sağlamaktadır.

MAC pazarını önemseyen TeamViewer, bu platformla uyumlu çözümler yaratmaya büyük önem vermektedir. Büyük kurumlar için hazırlanmış olan TeamViewer Yöneticisi, Premium lisanslarıyla elde edilebilmektedir. TeamViewer Yöneticisiyle, destek isteyen kullanıcılar tek bir tıklama ile hızlı bir şekilde ücretsiz Host veya QuickSupport modüllerini başlatıp, destek elemanının uzaktaki bilgisayara anında erişebilmesini sağlıyorlar. Sorun bulma, sorun çözme, uzaktan ekip calışması veya sunum: TeamViewer bağlantısıyla herşey mümkün.

TeamViewer Yöneticisi, dört dörtlük bir müşteri hizmeti verebilmek için, destekçi elemanlarının sınıflandırdığı müşteri bilgilerini dosyalar ve klasörlerde depolamayı sağlıyor.

Ayrıca, TeamViewer Yöneticisi otomatikman her seansın başlangıç ve bitiş saatlerini de kaydederek, şirketlere seanslarının tam süresini verebiliyor. Bu bilgi özellikle, şirketler saat ücreti ödedikleri için önemlidir; her müşteri başına sarf edilen süre kaydedilerek, saklanmaktadır.

TeamViewer Yöneticisi, hangi destek elemanının seansı tamamladığını kaydederek, ilerde basit ve kolay bir referans sağlayabiliyor. Veri bankalarına ek alanlar ekleme imkanı, bu yazılımı bir çok kuruluşun kullanabileceği bir çözüme donüştürmektedir. Seans detayları, donanım özellikleri, ID, şifreler ve teknisyenin eklemek istediği bir çok başka notlar, güvenli bir şekilde saklanabilir, böylece hızlı ve kolay bir şekilde referans edilebilen yetkili bir veri bankası oluşturulur.

TeamViewer GmbH’ın kurucusu ve yöneticisi, Dr. Tilo Rossmanith, “TeamViewer Yöneticisini Mac platformu için de geliştirdiğimize çok memnunuz. TeamViewer her zaman çoklu platform destekli bir çözüm olmuştur, ve MAC kullanıcılarına TeamViewer Yöneticisini sunmak bu işletim sistemine ne kadar bağlı olduğumuzu tekrar gösteriyor” diye konuştu.

TeamViewer’in tüm çözümlerinde olduğu gibi, TeamViewer Yöneticisi de en yüksek güvenlik standartlarına uyuyor. Ayrıca TeamViewer bilgisayarın güvenliğini etkilemeden, güvenlik duvarları arkasında problemsiz bir şekilde calışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir