Tatile fotoğraf makinası yerine Nokia 6700 classic götürün

5 megapiksel kamerasıyla yaz tatilinizi fotoğraflayın, fotoğraflarınızı tatil dönüşünüzü beklemeden çektiğiniz anda arkadaşlarınızla paylaşın. www.ovi.com hesabınıza çektiğiniz fotoğrafları yükleyin ve istediğiniz arkadaşlarınızla anında paylaşın. Bundan keyifli bir yaz tatili anısı olabilir mi? Hadi daha fazla beklemeyin, bu zevki yaşamak için hemen bir Nokia 6700 classic alın.

Nokia 6700 classic günümüzün yoğun temposunda ihtiyaç duyulan işlevselliği ve kullanıcı deneyimini bir araya getiriyor. Tek parçalı tasarımıyla göz okşayan Nokia 6700 classic son derece kaliteli malzemelerden üretiliyor ve günümüz kullanıcılarına birçok modern özellik sunuyor. Nokia 6700 classic son derece orantılı, tarz sahibi, ama hepsinden önemlisi, ayrıntılarına büyük özen gösterilmiş bir cep telefonu.

Nokia’nın en başarılı ürünlerinden Nokia 6300 ile aynı tasarım DNA’sını paylaşan Nokia 6700 classic pürüzsüz yüzeyler, zengin malzemeler ve itinayla işlenmiş parçalarının yanı sıra tamamen metal bir klavye ve kusursuz bir kaplama sunuyor. Geniş ekranı, ergonomik tuş takımı ve kullanımı kolay menüsüyle dikkat çeken Nokia 6700 classic organik kıvrımlara ve şık bir tasarıma sahip.

Bir önceki modelin bütün özelliklerini bir adım ileriye taşıyan Nokia 6700, 5 megapiksel kamera, Nokia Maps destekli GPS navigasyonu ve 3G teknolojisi sayesinde yüksek hızlı veri erişimi ile birlikte geliyor. Böylece, kullanıcılar için görüntü ve video paylaşımı her zamankinden daha hızlı ve kolay oluyor.

5 megapiksel kamerası ve Carl Zeiss merceğiyle çekilen fotoğraflar kaliteli ve basılabilir nitelikte oluyor. Bununla birlikte 3G’nin sağladığı hızlı bağlantı sayesinde Nokia 6700 classic ile fotoğraf, video ve dosya paylaşımı sağlayan Share on Ovi, çeşitli uygulama ve araçların indirilebildiği Ovi Store, GPS ile desteklenen haritalarla navigasyon olanağı sağlayan Nokia Maps ve e-posta ve anında mesajlaşma gibi Ovi servisleri daha etkili kullanılabiliyor.

Hem yeni özellikleri hem de göz alıcı görüntüsüyle tatmin edici bir cihaz olan Nokia 6700 classic kullanıcıların hayatın en renkli anlarını yakalamalarını ve bunları paylaşmalarını sağlıyor ve kullanıcıları yalnızca sesleriyle değil, fotoğraflarıyla da konuşturuyor.

Nokia’nın kullanım kolaylığını içeren, gelişmiş özellikleri, sofistike görünümü, kompakt boyutu ve kusursuz etkisiyle günümüz kullanıcılarının yanlarında taşımaktan zevk alacakları bir cihaz olan Nokia 6700 classic’in tavsiye edilen tüketici satış fiyatı 679 TL.

Bu arada Okan Bayülgen’in 6700 ile çektiği fotoğrafları buradan ulaşabilirsiniz.

2 Comments

 • yağmurNo Gravatar

  güzel,ince,zarif bir telefon
  ayna gibi :)
  fotoğraf çekme kalitesine diyecek söz bulamamanın yanında nokia ya yakıştıramadığım bir eksisi mevcut ne yazıkki :(
  tuş takımının olduğu yerdeki ince çizgiler daha ilk günden çıktı
  ayna gibi parlayan yer simsiyah oldu.
  yapışkan gibi bişey orası.
  hemen geri yolladık
  değişim yaptılar
  ama değişen telefonda onun gibi :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir