Shadow

Tatilde yanınızdan ayırmayacağınız bluetooth hoparlör modelleri

bluetooth hoparlör

MELİH BAYRAM DEDE

Bluetooth hoparlör, tatilde müziğin keyfini daha yüksek dozda yaşamanızı sağlayacak olan bir dijital oyuncak. Akıllı telefon başta olmak üzere pekçok kaynaktan müzik oynatmayı mümkün kılan bluetooth hoparlörler, kolay taşınabilir olması nedeniyle gittiğiniz her yere kolaylıkla götürebileceğiniz cihazlar.

Tatilde, doğada, yazlıkta, kampta; özetle her yerde size eşlik edebilen kablosuz hoparlörler, akıllı telefonunuz ya da tabletinizdeki müzikleri çevrenizdekilerle paylaşabilmenizi ve müziğin keyfini dostlarınızla birlikte daha güçlü yaşayabilmenizi sağlıyor. Bazı modellerin AUX girişini de desteklediği kablosuz hoparlörler son dönemde revaçta.

Bluetooth hoparlörler, sadece müzik dinlemek için değil, aynı zamanda telefon görüşmeleri için de kullanılabiliyor. Müzik dinlerken telefonunuza gelen çağrıyı cevaplayabiliyor ve görüşmelerinizi bluetooth hoparlör üzerinden yapabiliyorsunuz. Çağrı sonlandığında ise bir süreliğine ara verilen müzik keyfiniz kaldığı yerden devam ediyor.

Bluetooth hoparlör suya ve toza dayanıklı

Sorun çıkarmadan her yerde size eşlik edebilmeleri için kablosuz hoparlörler, suya ve toza dayanıklı olarak üretiliyor. Her modelin suya karşı direnci farklı. Bu nedenle satın alırken, bu detaya dikkat etmekte fayda var. Küçük boyutlarına rağmen tatmin edici ses deneyimi sunan bluetooth hoparlörler, birden fazla cihaz kullanılarak daha geniş ses etkisi oluşturmak için de uygun bir çözüm.

Şarj ömrüyle iddialı modellerin yer aldığı bu ürün kategorisinde, gerektiğinde telefonunuzu şarj edebilecek ürünler de bulmak mümkün. Bu yazıda kablosuz hoparlör satın almayı planlayanlara ürün seçimine yardımcı olmaya çalışıyorum. Gelin şimdi MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim kablosuz hoparlörlere yakından bakalım:

JBL Flip 6

JBL firmasının Flip 6 model bluetooh hoparlörü, tatilde güçlü müziği yanında taşımak isteyenler için ideal. 30 Watt Stereo ses çıkışı veren bu kablosuz hoparlör, iki adet cihazla eşleştirilebiliyor ve tek şarjla 12 saate kadar müzik oynatabiliyor. JBL Flip 6 bluetooth hoparlör, zorlu koşullarda bile çalışabilecek şekilde tasarlanmış. Toz korumalı olan ve IPX7 standardında su geçirmezlik özelliğine sahip olan bu dijital oyuncak, ses teknolojilerinde uzman olan Harman tarafından gelişmiş algoritma kullanılarak ince ayarı yapılmış ve derin bas için optimize edilmiş olarak geliyor.

JBL Go 3

Tek şarjla 5 saat kullanım ömrü vadededen JBL firmasının Go 3 model bluetooth hoparlörü, gittiğiniz her yere müzik keyfini taşımanızı sağlıyor. Akıllı telefon ya da tablet bilgisayarınızdaki müzikleri kablosuz olarak çalabilen bu dijital oyuncak, IP67 standardında su geçirmezlik özelliğine sahip. Bu sayede havuz ya da plajda bile müzikten kopmamış oluyorsunuz. Müzik dinlemenin yanında telefon görüşmelerinizi yapmak için de kullanabileceğiniz Go 3 kablosuz hoparlör, dilerseniz kablolu olarak da istediğiniz ses kaynağından müzik oynatmayı destekliyor.

Sony SRS-XB13

Küçük yapısı ve kayışı sayesinde kolay taşınabilen SONY firmasının SRS-XB13 Extra Bass model kablosuz hoparlörü, sanılanın aksine güçlü bir sese sahip. Tüm hava koşullarında sorunsuz kullanılabilmesi için IP67 sınıfı suya ve toza dayanıklılık sertifikasına sahip olan ürün, tek şarjla 16 saate kadar kullanılabilir olmasıyla da dikkat çekiyor. Tek kullanıldığında mono ses çıkışı veren cihazdan iki adet satın alarak, dilerseniz stereo müzik deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Ürünü müzik dinlemenin yanında eller serbest modunda telefon görüşmelerinizi yapmak için de kullanabilirsiniz.

Logitech Ultimate Ears Wonderboom 3

360 derece ses dağılımı sağlayan ULTIMATE EARS firmasının Boom 3 model kablosuz hoparlörü, pil ömrü konusunda iddialı bir ürün. Tek şarjla 15 saat kullanım vadeden ürün, farklı hava koşullarına dayanıklılık için de IP67 sertifikasına sahip. Bu ürünü yağmur ve toz gibi dış etkenler ile havuz ve denizde kullanırken bir sorunla karşılaşmayacağınız anlamına geliyor. Hatta ürün, su altında 30 dakika kalsa bile sorunsuz çalışmaya devam ediyor. PartyUp uygulamasıyla 150’den fazla Boom 3 model kablosuz hoparlörü eşleştirip, eşsiz bir ses şöleni yapmak bile mümkün.

Uygun fiyatlı kulaklık HyperGear Xpods Pro TWS, powerbank ve duvar şarj cihazı incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede
Telegram: https://t.me/melihbayramdede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir