Shadow

Tatilde size eşlik edecek kablosuz hoparlör modelleri

kablosuz hoparlör

MELİH BAYRAM DEDE

Farklı ses kaynaklarından müzik oynatmayı destekleyen kablosuz hoparlörler son dönemde büyük ilgi görüyor. Bir çoğu kolay taşınabilir ve küçük boyutta olan kablosuz hoparlörlerle ilgili daha önce MediaTrend’de yazmıştım. Bu kez çıtayı yükseltiyor ve daha güçlü ses çıkışı veren kablosuz hoparlör modellerine göz atıyoruz. Hazırsanız hemen başlayalım:

JBL Partybox 100 Taşınabilir Parti Hoparlörü ve Hi-Fi Ses Sistemi

Tercih edebileceğiniz ilk ürün, JBL firmasının Partybox 100 model taşınabilir parti hoparlörü ve Hi-Fi ses sistemi olabilir. Dinamik ışık gösterisiyle güçlü ses performansını birleştiren bu ürün, 160 Watt çıkış gücü veriyor. USB bellek ya da Bluetooth destekli herhangi bir cihazınızdaki müzikleri oynatabileceğini üründe ayrıca 3,5 mm ses girişi de mevcut. Bu da ürüne herhangi bir ensrümanı ya da mikrofonu bağlayabileceğiniz anlamına geliyor. Tek şarjla 12 saate kadar kullanım ömrü sunan ürünün şarj edilmesi 6.5 saat sürüyor. İster kapalı alanlarda ister açık alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün kulvarında en güçlü seçeneklerden biri olarak öne çıkıyor.

MARSHALL Woburn 2 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör

Cep telefonu başta olmak üzere cihazlarınızdan müzik oynatmak için kullanabileceğiniz bir başka ürün MARSHALL firmasının Woburn 2 modem taşınabilir kablosuz hoparlörü. Bluetooth, AUX ve RCA olmak üzere üç farklı ses kaynağı bağlantısını destekleyen ürün, ikonik MARSHALL tasarımını günümüzün teknolojisiyle birleştiriyor. Ahşap kabine sahip olan ürün bu sayede daha doğal sesler elde edilmesini sağlıyor. 110 Watt ses çıkış gücüne sahip olan üründe iki adet 1 inç ‘tweeter’ ve iki adet 5.25 inç ‘subwoofer’ hoparlör bulunuyor. MARSHALL Woburn 2 taşınabilir kablosuz hoparlör, teknik yetenekleriyle dikkate alınması gereken bir seçenek.

İlginizi çekebilir:  Saati duvara ya da tavana yansıtan projeksiyonlu uyandırma cihazı

HARMAN KARDON Aura Studio 3 Kablosuz Hoparlör

Ses teknolojileri konusunda önde gelen markalardan olan HARMAN KARDON firması, Aura Studio 3 model kablosuz hoparlör seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Kubbeli cam bir tasarıma sahip olan Aura Studio 3, 360 derece çevresel ses verebiliyor olmasıyla dikkat çekiyor. Üzerinde 2 adet 15 Watt RMS ve 1 adet 100 Watt RMS hoparlör bulunan Aura Studio 3, verdiği güçlü sesi bir ışık gösterisiyle de süslüyor. Bluetooth destekli cihazlardaki müzikleri oynatmayı destekleyen Aura Studio 3, bir ses sistemi olmasının yanı sıra, kullanıldığı ortamı görsel olarak da destekleyen şık bir aksesuar görünümünde.

GOLDMASTER Enjoy 100 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör

Size önereceğim son ürün GOLDMASTER firmasının Enjoy 100 model taşınabilir kablosuz hoparlörü. 14 Watt ses çıkışı veren bu ürün, bluetooth cihazlardan müzik oynatmayı desteklemesinin yanı sıra USB ve SD Kart’tan medya oynatabiliyor ve ayrıca dahili FM radyo içeriyor. Geniş LED ekranlı bu radyoda otomatik kanal arama ve frekans kaydetme desteği de bulunuyor. Üzerinde dahili bir mikrofon bulunan ürünle gelen çağrıları cevaplayarak telefon görüşmelerini eller serbest modda gerçekleştirmek de mümkün oluyor. Tek şarjla 5-8 saat kullanım ömrü sunan ürün, 3-4 saat aralığında şarj edilebiliyor.

Anker Soundcore Life Note kablosuz kulaklık kutusundan çıkıyor

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Yeni videolardan haberdar olmak için Telegram kanalıma da abone olabilirsiniz: https://t.me/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir