Shadow

Tamamlayıcı sağlık sigortası almanın en basit yolu

Tamamlayıcı sağlık sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası; geniş kapsamlı sağlık hizmetleri, anlaşmalı hastaneleri ve avantajlı fiyatları ile herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Tamamlayıcı sağlık sigortası, özellikle SGK’lı olan ve özel sağlık sigortasına bütçesi yetmeyen aileler tarafından kullanılan bir üründür.

Tamamlayıcı sağlık sigortası ne sağlar?

Tamamlayıcı sağlık sigortası, bir yıl boyunca ihtiyaç duyacağınız sağlık hizmetlerinden doğan masrafları güvence altına alır.

  • Yatarak tedavi teminatı bir yıl boyunca limitsizdir. Ameliyat, yoğun bakım, küçük müdahale, ameliyat sonrası fizik tedavi, suni uzuv, tıbbi malzeme gibi yatarak tedavilerde ihtiyaç duyacağınız sağlık hizmetleri bu teminatın kapsamından karşılanır.
  • Ayakta tedavi teminatı limitlidir. Seçeceğiniz sigorta şirketine göre yıllık 8, 9 veya 10 adet doktor muayeneniz olur. Her bir doktor muayenesine bağlı olarak yapılan tahlil, tetkik, röntgen ve MR işlemleri limitsizdir.
  • Diş bakım paketi, check-up, ambulans, evde bakım ve 7/24 tıbbi danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
  • SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde dilediğiniz zaman tedavi olabilirsiniz. Medical Park, Medicana, Medipol gibi herkes tarafından bilinen hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.
  • Tamamlayıcı sağlık sigortasında katılım payı yoktur. Tüm masraflar sigorta şirketi tarafından %100 karşılanır. Sadece devlete ödemekle yükümlü olduğunuz 15 TL katılım payı ücretini hastaneye ödemeniz gerekmektedir.
  • Poliçeniz için ödediğiniz toplam prim üzerinden %15 vergi iadesi alabilirsiniz.
  • Tamamlayıcı sağlık sigortası primini vade farksız taksit imkanı ile bütçenizi zorlamadan ödeyebilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası nereden alınır?

Aklınızda ‘tamamlayıcı sağlık sigortası nasıl alınır, nereden alınır?’ gibi soruların olduğunu biliyoruz. Söz konusu sağlık sigortası satın almak olduğunda herkes sözünün arkasında duran, güvenilir bir sigortacı ile çalışmak ister.

Uzman kadrosu, dürüst sigortacı kimliği ile 5.000’den fazla kişinin sağlığını güvence altına alan tamamlayicisaglik.com, 15 sigorta şirketinin temsilcisidir.

Sigorta şirketlerine eşit mesafede duran tamamlayicisaglik.com ihtiyaçlarınız, beklentileriniz ve bütçenize göre sağlık sigortası alabilmeniz için danışmanlık hizmeti verir.

Sağlık sigortaları ile ilgili her şeyi sizin için basitleştirerek hizmet veren tamamlayicisaglik.com, sadece satış aşamasında değil poliçenizi kullanırken yaşayabileceğiniz sıkıntılarda da yanınızda olacaktır.

Tamamlayıcı sağlık sigortası nasıl satın alınır?

Sağlık sigortası satın almak çoğu zaman zor görünen bir iştir. Daha önce duymadığınız sigorta terimlerini anlamaya çalışmak, sigorta şirketlerini karşılaştırmak ve en önemlisi hangi sigorta şirketini tercih etmeniz gerektiğini bilmemek sizi sağlık sigortası almaktan uzaklaştırıyor olabilir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası nereden alınır?

İşte tamamlayicisaglik.com size 3 basit soru sorarak, sigorta piyasasındaki tüm sigorta şirketlerinin tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerini 45 saniyede tek bir ekranda görebilirsiniz. Filtre seçenekleri ve karşılaştırma özelliği sayesinde ihtiyacınıza uygun sağlık sigortasını rahatça seçebilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası nereden alınır?

Karşınıza gelen teklif ekranında, 15 sigorta şirketinin tamamlayıcı sağlık sigortalarının kapsamını, limitlerini ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Teklif ekranında karşılaştırma yaptıktan sonra sigorta danışmanınız sizinle iletişime geçecektir.

Sağlık sigortaları alanında uzman sigorta danışmanınız sizi dinleyerek ihtiyacınıza uygun sağlık sigortası tavsiyesinde bulunacaktır.

Sigorta danışmanınızdan net fiyatları aldıktan sonra aklınıza takılan tüm soruları sorabilir, karar verme sürecinizi hızlandırmak için tavsiyeler isteyebilirsiniz. Ayrıca size özel çalışılan tüm teklifler mail olarak size gönderilecektir. Böylelikle poliçelerin kapsamını sizde inceleyebileceksiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası satın almaya karar verdiğinizde tekrar sigorta danışmanınızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Sesli onayınız ile birlikte 1 dakika içinde tamamlayıcı sağlık sigortanızı aktifleştirebilir, ertesi gün poliçenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

TCL MOVETIME MT42 akıllı çocuk saati incelemesi

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Yeni videolardan haberdar olmak için Telegram kanalıma da abone olabilirsiniz: https://t.me/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir