Spor yaparken müzik dinleme keyfine GHP’205 ile varın!

Spor yaparken müzik dinlememek olmaz. Kulaklıklar kulağımızdan ikide bir çıkmadan rahat rahat müzik dinlemek istiyorsak yapmamız gereken şey bir adet kulak içi kulaklık almak olacaktır. Aynı zamanda her kulak içi kulaklıkla bu sorunun çözülmeyeceğini de bilmek gerek.

Genius’ın sporculara ve sürekli hareket halinde olanlara yönelik olarak tasarladığı yeni kulak içi kulaklığı GHP’205 bu iş için biçilmiş kaftan. Kulağın arkasından dolaşan kancaları sayesinde her durumda kulağınızda kalan GHP’205, spor keyfinizin kaçmasını engelliyor.

Hem büyük hem de küçük kulaklıkları düşünen Genius, kulaklıkla beraber farklı boyutlarda iki tane (M-L) kanca ve üç tane (S-M-L) kulak içi yuva da veriyor. Böylece size uygun kombinasyonu bulup kulaklığınızla en rahat kullanımı elde edebiliyorsunuz. Kancaların üretiminde kullanılan yumuşak malzeme sayesinde uzun süre kullanımda dahi herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz.

Hareket halinde müzik dinlerken yaşanan önemli sorunlardan birisi de kablo uzunluğudur. GHP’205’in 1,2 metre uzunluğundaki Y-tipi kablosu ne uzun ne de kısa olmadığı için rahat taşıma açısından gayet uygun.

Genius GHP’205’in 3,5 mm.lik konnektörleri altın kaplama olduğundan ses aktarımından kaynaklanan gürültü sorunları ile karşılaşmıyorsunuz. Aynı zamanda iPod ya da iPhone ile de kullanabileceğiniz GHP’205’in bas seslerdeki performansı gerçekten etkileyici.

Şık bir taşıma çantası ile beraber satılan GHP’205’in kutusundan bir de uçaklarda kullanabilmeniz için adaptör çıkıyor. Böylece uçak seyahatlerinizde de GHP-205’i rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Gün içinde sürekli hareket halinde olanlar ve spor yaparken konforlu bir şekilde müzik dinlemek isteyenler için kişiselleştirilebilir yapısıyla göz dolduran GHP’205 kulak içi kulaklık, teknoloji marketlerinde sizleri bekliyor.

Teknik Özellikler:

Frekans cevabı: 20Hz ~ 20KHz

Direnç: 16 ohm

Hassasiyet: 102 dB

Sürücü üniteleri: 9 mm

Kablo uzunluğu: 1.2 metre

Konnektör: 3.5 mm, 18 K Altın kaplama, iPhone uyumlu

Ağırlık: 12 g

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir