Sony Ericsson W995 Avrupa’nın en iyi müzik telefonu

Avrupa’nın en prestijli ödülü olarak ifade edilen EISA (European Imaging and Soun Association) 2008-2009 yılı için sahiplerini buldu. 29 Ağustos’ta Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenen törenle sahiplerine ulaşan EISA Ödülleri’nde Sony Ericsson Walkman telefon W995, Avrupa’nın En İyi Müzik Telefonu seçilerek ödüle layık görüldü. Geliştirilmiş video performansı ve Media Go özelliğiyle, hareket halinde eğlence deneyimini farklı bir boyuta taşıyan Sony Ericsson Walkman telefon W995 Türkiye’de çok yakında satışta olacak.

EISA 19 Avrupa ülkesinden gelen 50 ses, mobil elektronik, video ve fotoğraf dergisi üyeliği ile Avrupa’nın en büyük editoryal multimedya organizasyonu olma özelliği taşıyor. Her yıl Haziran ayında tüm EISA dergi müdürleri bir tüm yıl boyunca dergilerinde yayınlanan ürünler arasında her kategorinin en iyilerini belirlemek üzere bir araya geliyor. Kazanan ürünler; yüksek kalite ve yaratıcı özellikler arayan müşterilerin takdir edeceği ileri teknoloji, tasarım gibi kriterler baz alınarak belirleniyor. Değerlendirmede öncelik verilen en önemli 6 kategoriyi ise; Cep Telefonları, Ses, Video, Ev Sinema Sistemleri ve Otomobil Elektronikleri oluşturuyor.

Bu yıl EISA Ödülleri’nde Avrupa’nın En İyi Müzik Telefonu seçilen Sony Ericsson Walkman telefon W995 video özellikleri ve Clear Audio deneyimiyle multimedya çılgınlarını hedefliyor. 2.6 inç genişliğinde görütüleme ve 240×320 çözünürlüklü ekranıyla kaliteli bir izleme deneyimi sunuyor. W995 üstün Sony Ericsson Walkman telefon özelliklerinin yanı sıra  hareketli kontrol, Turbo 3G ve Wi-Fi özelliklerini de taşıyor.

Media Go programı ile bilgisayarınızda yüklü herhangi formattaki video, müzik ve fotoğrafı zahmetsizce telefonunuza yükleyebiliyorsunuz. Ayrıca, internet üzerindeki paylaşım sitelerinden de istediğiniz medya içeriğini anında yükleyerek modelin 2.6″ ekranında evinizdeki televizyon kalitesinde seyredebiliyorsunuz.

Sony Ericsson Walkman telefon W995:                              

Kamera

8.1 megapiksel kamera

16x dijital zum

Fotoğraf ve video bloglama

Photo fix (Fotoğraf düzeltme)

Video kayıt

Oto fokus

Yüz tanıma

Fotoğraf flaşı

İmaj ve Video dayanıklaştırıcı

Video ışığı

PictBridge

Müzik

Walkman çalar

Clear Stereo

Clear Bass

Albüm kapak resmini destekleme SensMe

3.5 mm ses bağlantısı

Stereo hoparlör

Shake control

Bluetooth stereo (A2DP desteği ile Bluetooh üzerinden stereo müzik dinleme)

Müzik formatları (MP3/AAC)

PlayNow

TrackID (Müzik tanıma)

İnternet

NetFront Web browser girişi

Web feeds

Photo feeds

İletişim

Polifonik zil sesleri

Hoparlör

Titreşim

Video arama

Mesajlaşma

Eposta

Ses kayıt

Anlık mesajlaşma

Microsoft Exchange ActiveSync

Metin mesajlaşması (SMS)

Resimli mesajlaşma (MMS)

Metin tamamlama

Sohbet görüntüleme

Tasarım

Auto rotate

Resimli duvar kağıtları

Animasyonlu temalar

Eğlence

RDS’li FM radyo

Hareketli oyun oynama

3 boyutlu oyunlar

Java

Video izleme ve oynatma

Medya

YouTube

Walk Mate

Bağlantı

Bluetooth teknolojisi

Modem

Senkronizasyon

USB taşınabilir bellek

USB desteği

DLNA Sertifikası

Wi-Fi

Ajanda

Alarmlı saat

Hesap makinesi

Takvim

Uçuş modu

Telefon rehberi

Kronometre

Görevler

Zaman sayacı

Notlar

Lokasyon tabanlı  servisler

Geo tagging (Konum etiketleme)

Google Maps

aGPS

Wayfinder Navigator (3-aylık deneme sürümü)

2 Comments

  • DilaNo Gravatar

    Merhabalar!!! Sony müzik sanatçılarından Atiye nin Konser programını ve boş zamanlarını nasıl öğrenebiliriz..Şayet zamanlarımız uymazsa alternatif olarak kimleri önerirsiniz..yaklaşık olarak 3 hafta içersinde, Mersinde bir mekanın açılışını yapmak ve birazda konser havasında bir ortam yaratmak istiyoruz..bize sanatçı fiyatları ve müsait zamanlarını bildirirseniz sevinirim.. Dila sultan Mengeş ,0506 855 08 97

  • SerkanNo Gravatar

    Arkadaslar bence bu tlf bir harika doğrusu sony ericsson güzel tlf çıkartıyor ama bu w995 baska ses kamera bence tlf alacak arkadaslara tavsiyem bu tlf kaçmaz şuan sony w995 le yazıyorum sony ericsson baya modelini kullandim ama bu w995 yeni aldim cok memnumun c510 ve c903 aldim ama c903 geri sattım çünkü ses az çıkıyor bide 3g video arama kamerasi önde yok arkasındaki kamerayla görüşebiliyorsunuz ama c510 sesi falan güzel ben w995 beğendim tavsiye ediyorum tlf alacak arkadaslara fiyat aralıği 600 tl 850 arası ikinci eli bulmak zor bence taksitle alın derim ben temiz buldum birtane 420 aldim pazarlık yaptım tabi özün sözü bu tlf 100 üstünden 100 veriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir