Son GSM operatörü KARTALCELL

Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor’dan sonra, GSM operatörü olup, taraftarını konuşturup kazanmaya çalışan son GSM operatörü KARTALCELL oldu.

Avea ile işbirliğine giden Beşiktaş, KARTALCELL markası ile GSM operatörü oldu. ‘Konuşuyorsak Aşkımızdan’ sloganı ile taraftarlarına ‘merhaba’ diyen KARTALCELL, bugün hizmete başladı.

200 bin aboneye ulaşmayı hedefleyen KARTALCELL’e, 444 0 903 numaralı çağrı merkezi ile http://www.kartalcell.com.tr/ ve wap.kartalcell.com adreslerinden ulaşılabiliyor.

KARTALCELL aboneleri, telefon görüşmesi, SMS, MMS, mobil internet ve tüm diğer katma değerli servisler gibi standart mobil telekomünikasyon hizmetlerinin tamamından faydalanabilecek. KARTALCELL’i tercih eden taraftarların SIM kartlarında özel KARTALCELL logosu yer alacak ve telefonların ekranlarında KARTALCELL yazacak.

KARTALCELL sayesinde Beşiktaş ile ilgili pek çok özel içerik taraftarların cep telefonlarına gelecek. KARTALCELL’li olan taraftarların videolardan transfer haberlerine kadar Beşiktaş hakkındaki tüm bilgilere herkesten önce ulaşacak, Kartal heykelinden BJK İnönü Stadı’nda ağırlanmaya, Futbol Takımı’yla deplasmana gitmekten BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde idman izlemeye kadar sayısız ayrıcalıklı hediyelerden faydalanabilecek.

KARTALCELL’li olmak isteyen taraftarlar, faturalı ya da faturasız hat seçenekleri arasında tercih yapabilecek, isterlerse mevcut numaralarını kullanmaya devam edebilecek. KARTALCELL, tüm Avea bayilerinde, yetkili Türk Telekom bayilerinde ve yetkili Kartal Yuvası mağazalarında satışa sunuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir