Sokaklara heyecan geliyor!

Street Fighter IV, orijinal Street Fighter II’nin dövüş hareketlerini ve tekniklerini alarak efsanevi dövüş serisini köklerine döndüren bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.
Oyun, Capcom’un en yeni gelecek nesil teknolojileriyle birleştirerek dünyaya, zamana direnen yakın dövüş sanatlarını yeniden hatırlatacak muhteşem bir deneyim yaratıyor.
Zamanında Street Fighter II’nin dünyanın dört bir yanındaki atari salonlarında ve oturma odalarında efsane haline gelmesini sağlamış olan her şey Street Fighter IV’de de bulunuyor.
Oyuncular Ryu, Ken, Chun-Li ve Guile gibi klasik favori karakterlerinin yanı sıra Crimson Viper, Abel, El Fuerte ve Rufus gibi yeni karakterlerle de oynayabilecekler.
Tüm karakterler ve ortamlar 3D olarak hazırlanmış olsa da, oyun hala daha ek 3D kamera oyunlarıyla klasik Street Fighter 2D perspektifinden oynanıyor.
Altı düğmeli kontroller de geri dönerken, yeni oyun sistemine eklenmiş birçok yeni özel hareket ve özellik de bulunuyor. Oyunun hayranlarına yepyeni bir dövüş keyfi yaşatacak.
www.streetfighterworld.com

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir