smile adsl’den Wirofon’u anımsatan bir servis: smile talk

Doğan Telekom şirketlerinden smile adsl, Türk Telekom’un Wirofon’unu anımsatan bir hizmeti uygulamaya soktu.

smile adsl, ‘smile talk’ adını verdiğim hizmetiyle abonelerine, cep telefonları ve kablosuz internet bağlantısı ile Türkiye ve dünyanın herhangi bir yerinden, tıpkı ev telefonlarından konuşurmuş gibi uygun fiyatla konuşmanın rahatlığını sunuyor. Bu serviste, smile adsl aboneleri arasındaki tüm konuşmalar da limitsiz.

smile adsl aboneleri, smile talk hizmeti ile İnternet üzerinden uygun fiyat ve yüksek kaliteyle mobil görüşmeler de dâhil olmak üzere tüm yurtiçi ve yurtdışı telefon görüşmelerini tıpkı ev telefonlarıyla konuşurmuşçasına yapabiliyor. smile adsl aboneleri smile talk hizmetiyle konuşmalarını evlerindeki modemleri üzerinden ya da cep telefonlarına yüklenen bir yazılım aracılığıyla olmak üzere iki şekilde gerçekleştirebiliyor. Üstelik tüm smile talk’lu smile adsl aboneleri, kendi aralarında ücretsiz ve limitsiz olarak konuşabiliyor. Görüşme tutarlarını da eş zamanlı olarak www.smileadsl.com üzerinden takip edebiliyorlar.

smile adsl aboneleri, artık yurtdışından da rahatlıkla sabit telefonlarıyla konuşur gibi cep telefonları üzerinden uygun fiyatlarla konuşma imkânına sahip. Yurtdışına çıkan smile adsl aboneleri, çok avantajlı smile talk hizmeti sayesinde; ev veya işyerindeki sabit telefon hattını cep telefonuna yönlendirebilirler. Bu sayede, yurtdışındayken de Türkiye’den arandığında veya kendileri Türkiye’deki bir numarayı aradığında sabit telefonla görüşüyormuş gibi şehiriçi/şehirlerarası tarifeden faydalanabilirler.

Bu hizmetten faydalanmak için sadece abonelerin yurtdışında bulundukları yerde bir kablosuz ağ hizmeti bulunması ve cep telefonlarının kablosuz ağ hizmetini desteklemesi yeterli. Abonelerin sabit hatlarına gelen aramaları, cep telefonlarına yönlendirmeleri de çok kolay: sabit numaralarından *43 tuşlayıp, sonra da cep telefonu numaralarını tuşlamaları yeterli. Üstelik meşgulse yönlendir, cevap vermiyorsa yönlendir, her durumda yönlendir gibi birçok komut seçeneği de mevcut.

smile talk; tüm iPhone’lar, Symbian işletim sistemine sahip Nokia telefonlar ve Microsoft işletim sistemine sahip tüm cep telefonlarında çalışabiliyor. smile talk hizmeti aynı zamanda tüm kablosuz bağlantı destekli cep telefonlarında da sorunsuz çalışıyor.

smile talk kullanan smile adsl aboneleri bu hizmetten faydalanırken herhangi bir roaming tarifesine maruz kalmadan ya da yurtdışındaki operatör üzerinden görüşme dolayısıyla yüksek tarifeden faturalanma sorunu yaşamadan konuşmanın keyfini çıkarabilirler. smile talk hizmetinden faydalanan smile adsl abonelerinin, evlerinden konuşuyormuş gibi faydalanacakları bu hizmet sonrasında, konuşmalarına ait faturaları da detaylı bir şekilde mevcut adsl faturalarına eklenmiş olarak yine adreslerine geliyor.

smile talk’tan faydalanmak isteyen tüm smile adsl aboneleri, 0212 444 33 75 numaralı gülümseten hattı arayarak veya www.smileadsl.com adresini tıklayarak başvuruda bulunabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir