Skype’tan Ramazan kampanyası

Skype, Ramazan ayına özel düzenlediği kampanya ile dünyanın her yerinden Türkiye’deki mobil ve sabit hat numaralarını arama ücretlerini düşürdü.

Skype kampanyanın tanıtımı için 8-19 Eylül tarihleri arasında Ankara, Adana, Antalya ve Trabzon illerinde düzenlenen Ramazan Festivalleri’ne katılarak standa gelen ziyaretçilere Skype-to-Skype kullanarak dünyanın her yerine ücretsiz sesli ve görüntülü aramalar yapma ve bunun yanı sıra aile ve arkadaşlarından henüz Skype üyesi olmamış ziyaretçiler için yine Skype üzerinden sabit ya da mobil hatlara ücretsiz arama yapma imkanı sunuyor.

Festivallerin yapılacağı illerde kurulacak Skype stantlarında bulunan Skype video bağlantısı ile görüntülü konuşma imkanı bulan ziyaretçilere sabit ya da mobil hatlara yapacakları aramalar veya SMS gönderimleri için kullanabilecekleri 30 dakikalık ücretsiz Skype Kredi kuponları hediye ediliyor. 

Skype kullanıcıları,  Skype Kredilerini kullanarak dünyanın her yerinden Türkiye’deki mobil hatları dakikası 0.324 TL’den sabit hatları ise dakikası 0.060 TL’den, Almanya ve Amerika’daki sabit hatları ise dakikası sadece 0.042 TL’den arayabilecekler. 

Türkiye’nin genç  ve dinamik bir internet kullanıcısı profiline sahip olması  bakımından gelişmekte olan pazarlar arasında Skype açısından çok önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan Skype Gelişen Pazarlardan Sorumlu Direktör Rouzbeh Pasha konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Skype kullanarak aramaların daha uygun koşullarda yapabilmesi ve tasarrufu teşvik için Türkiye’de uyguladığımız sabit ve mobil hatlara yönelik konuşma ücretlerimizi düşürdük. Hedefimiz Türk halkının özellikle Ramazan Ayı gibi özel bir dönemde dünyanın her köşesindeki sevdikleriyle saat farkı, mesafe ve masrafları düşünmeden rahatça iletişim kurabilmesine yardımcı olabilmektir.”

Skype tüm sabit ve mobil hatlarla düşük tarifeli konuşmalar için kullanılabiliyor. Ramazan Ayı süresince, Skype standlarına gelen ziyaretçilere Skype üzerinden ücretsiz görüşme imkanı sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir