Shadow

Sizi hayata bağlayacak taşınabilir şarj cihazı önerileri

Akıllı cihazlarınızın şarjının ummadığınız bir anda bitmesi, sevdiklerinizle iletişimden kopmanız anlamına gelir. Bu duruma düşmemek için tek ihtiyacınız olan şey, yanınızda güçlü bir taşınabilir şarj cihazı bulundurmaktır.

taşınabilir şarj cihazı

MELİH BAYRAM DEDE

Gün içinde en yoğun anlarda, akıllı telefon, akıllı saat, kablosuz kulaklık, tablet bilgisayar, dizüstü bilgisayar ve fotoğraf makinesi gibi birçok elektrikli cihazımızın şarjımızın bitmesi keyfimizi kaçırır. Hele o an dışarıdaysak, cihazlarımızı şarj etmek için priz bulma şansımız da olmaz. O nedenle yanımızda taşınabilir şarj cihazı bulundurmak hayatî önem taşır. Örnek vermek gerekirse, akıllı telefonumuzun şarjının bitmesi sevdiklerimizle iletişimimizin tamamen kopması demektir. Eğer şehirden uzak bir bölgedeysek, örneğin bir doğa yürüyüşüne çıktıysak, şarjımızın bitmesi sonucu bize ulaşılamaması, hayatta olduğumuzdan bile endişe duyulmasına neden olabilir. Böyle bir duruma düşmemek için, enerji kaynakları konusunda tedarikli olmakta her zaman fayda var.

Enerji konusunda tedbirli olmakta fayda var

Baştan bu yana saydığım nedenlerle taşınabilir şarj cihazları, sevdiklerimizle iletişimimizi sürdürmemizi sağlayan hayat kurtarıcı bir aksesuardır. Dışarı çıkarken, gün içinde yapacaklarımızı göz önüne alarak, enerji kaynağı açısından bir değerlendirme yapmak ve ona göre tedbirli olmak gerekiyor. Günümüzde bir iletişim mecrası olarak sosyal medyadan vazgeçemediğimiz de düşünüldüğünde, şarjımızın bitmesinin bizim için adeta bir kâbus olduğu çok açık. Bu noktadan hareketle, MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim sizi hayata bağlayacak taşınabilir şarj cihazları öneriyorum. Hazırsanız gelin hemen başlayalım:

BASEUS QPow 10.000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

İlk önerim, bilindik taşınabir şarj cihazlarından daha küçük boyutta, buna karşılık biraz daha kalın hatlara sahip olan BASEUS firmasının QPow model 10.000 mAh kapasiteli taşınabilir şarj cihazı, her an yanınızdan ayırmayacağınız hayat kurtarıcı bir aksesuar. Tüm akıllı cihazlarınıza güç verebilecek yetenekte olan bu ürün, farklı tasarımıyla sıra dışı. 3A 15Watt çıkış gücüne sahip olan ve hızlı şarj desteği bulunan bu üründe LCD ekran olması artı özelliklerden. BASEUS QPow taşınabilir şarj cihazı, yanınızda kolayca taşıyabilmeniz için bir de kordona sahip. Ürünün Apple ürünleri için Lightning, diğer ürünler için USB Type-C çıkışlı modelleri ve farklı renk seçenekleri mevcut. Cihazınıza uygun olan çıkış bağlantısı modeli kolayca bulabilirsiniz.

MOJUE 3BB161S PB01 10.000mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Akıllı telefon, akıllı saat ya da kablosuz kulaklığınızı şarj etmek için kullanabileceğiniz MOJUE 3BB161S PB01 model taşınabilir şarj cihazı, 10.000mAh kapasiteli. 2 adet 2.1A USB çıkışı bulunduğu için aynı anda iki cihazınızı birden şarj edebileceğiniz bu üründe Micro-USB girişinin hemen altında LED göstergeleri bulunuyor. Lityum Polimer batarya içeren MOJUE 3BB161S PB01 10.000mAh Taşınabilir Şarj Cihazı, 10 saatte tam olarak doldurulabiliyor ve size uzun süre yetecek kadar enerji takviyesi sağlıyor. 17 cm X 17 cm boyutlarda ve 5 cm kalınlıkta. Akım korumalı güvenli şarj teknolojisi bulunan cihaz, şarj etmek için bağladığınız Android ya da iPhone gibi cihazı algılayıp, ona göre uygun enerjiyi sağlıyor.

İlginizi çekebilir:  Üç yeni Windows'lu akıllı telefon daha

ANKER PowerCore III Elite 25600 mah 87W Taşınabilir Şarj Cihazı

20Watt çıkış gücüne sahip olan 25.600 mAh kapasiteli ANKER firmasının bu ürünü, tüm akıllı cihazlarınızı sorunsuz şarj edebilir. Gelişmiş şarj teknolojisi olan Power IQ 3.0 ile donatılmış olan ANKER PowerCore III Elite, cihazlarınızı otomatik olarak algılayarak uygun akım değerini sağlıyor. Çift USB-C bağlantı noktası ile yine çift USB-A bağlantı noktası bulunan ve toplam 78 W çıkış veren ANKER PowerCore III Elite, dizüstü bilgisayar, tablet bilgisayar, akıllı telefon, kulaklık, akıllı saat gibi dört adet cihazı aynı anda ve mümkün olan en hızlı şekilde şarj ediyor. LED göstergesi bulunan, 10 saatte tam olarak şarj olan ANKER PowerCore III Elite, Multiprotect adlı bir güvenlik sistemi içeriyor. Böylelikle şarj edilen cihazlara zarar verilmesi önleniyor. 18 cm X 8 cm boyutlarda ve 2 santim kalınlıkta olan cihazın ağırlığı 573 gram.

TTEC ReCharger Mega PD 50.000mAh 20W Taşınabilir Şarj Cihazı

Size tavsiye edeceğim son taşınabilir şarj cihazı ise TTEC firmasının 50.000 mAh kapasiteli bu ürünü. Akıllı telefon, tablet bilgisayar, dizüstü bilgisayar, akıllı saat ve kablosuz kulaklık gibi aklınıza gelebilecek tüm cihazlarınızı şarj etmek için kullanabileceğiniz bu ürün oldukça kullanışlı. TTEC’in 20Watt’lık bu taşınabilir şarj cihazında USB, Type-C ve iPhone’lar için Lightning çıkışı mevcut. LED göstergesi bulunan bu cihazla, dilerseniz çok sayıda cihazınızı aynı anda kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Bu taşınabilir şarj cihazı 30 saatte tam olarak doluyor ve size günlerce yetebilecek kadar enerji sunuyor. 16 cm X 8 cm boyutlarda ve 5 cm kalınlıkta olan bu ürünün ağırlığı ise 1.085 gram.

TCL 30 SE akıllı telefon incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede
Telegram: https://t.me/melihbayramdede

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir