Sitenizi ücretsiz analiz edin

Web sitesi sahipleri ve blog yazarlarının sitelerini ücretsiz olarak analiz edebilecekleri Pageboss yayına başladı. Ücretsiz bir site analiz servisi olan “pageboss.com” internet sitelerinin çeşitli istatistiki bilgilerini tek bir çatı altında sunuyor.

Blog veya internet sitesi sahiplerinin, projelerinin gelişimi açısından çalışmalarını belirli dönemlerde analiz etmeleri gerekiyor. Günümüzde interaktif projelerin başarısı için yapılması neredeyse zorunlu hale gelen analiz süreci blog veya site sahipleri tarafından manuel olarak yapıldığı takdirde çok ciddi zaman kayıplarına yol açmanın yanında sitelerde performans kayıplarına da yol açabiliyor.

Bu amaçla yola çıkan Türk girişimciler pageboss.com” ile site sahiplerine ve internet yazılım uzmanlarına yardımcı olmaya çalışıyor. Dört dilde hazırlanan sayfaya internet sitenizin ismini yazarak sitenizin analizlerine erişebiliyorsunuz.

Google, Yahoo, Alexa gibi pekçok internet servisinde sitenizle ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz sistem eksik uygulamalarınızı da size gösterebiliyor. Mesela Google Analytics kodunuz mevcut değilse bu kodu edinmek için hemen kayıt olma linkini sitede bulabiliyorsunuz.

Yurtdışı pazarları da hedefleyen site, verilerini ziyaretçilerle paylaşmak isteyen veya sitesinin performansını artırmak isteyen yazılım geliştiriciler için ideal.

http://tr.pageboss.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir